SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
Gratulacje z okazji obrony! Kiecka bardzo ładnie leży w rejonie biustu! Wdzięczna, delikatna i kobieca stylizacja. Buty tez fajnie pasują - tylko stanęłas jakos bardzo nieszczęśliwie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Slicznie wygladasz! Powiedzialabym ze taka mocno ryzykowna dlugosc spodnicy, ale u Ciebie wyglada swietnie. I bardzo fajna fryzurka. Ogolnie stylowa bardzo mi sie podoba, dziewczeco, prosto i efektownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super kiecka i buty bardzo mi się podobają też - fajnie kolorystycznie wszystko współgra. no i bardzo lubię buty z paskiem na kostce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Dzieki :) Ogólnie ja również byłam mocno zaskoczona, że taka długość spódnicy mi pasuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No i ta bluzeczka- paski, dekolt w lodke, robi taki wakacyjny "zeglarski" klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ładnie, tylko mnie kark boli
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Dziewczyny, a w jakich sklepach kupujecie ubrania? nie jestem jakims wielkim koksem, ot trochę mam tyły odstajace i ciut szersze plecy i barki a ciuchów dla siebie dostać nie mogę. Sukienki za krotkie bo tylek wypycha, na ramionach wasko jakos, brzuch odtaje. Gdzie Wy się ubieracie? Nie wiem czy ja jakas niewymiarowa jestem czy co, ale zakupy to naprawdę udręką :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Ja mam ten sam problem za małe w pupie, za duże w talii, za małe w plecach
Ostatnio spodnie dorwalam w Lee z wyższym stanem.
Teraz raczej luźno się ubieram, żeby nie rzucać się w oczy mocno ;-P ale tak generalnie dużo ubrań mam z Orsaya

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
O to to! I ja podobnie, wybieram luzniejsze rzeczy, ale no..dziś wychodzimy "na miasto" ze znajomymi. Pogoda ładna, aż się prosi żeby założyć jakas zwiewna kiecke. Zbieram się niedługo na zakupy i nie wiem gdzie iść bo sieciowki takie jak zara czy mango to nie te rozmiary..sprawdzę orsay, dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malwina198
O to to! I ja podobnie, wybieram luzniejsze rzeczy, ale no..dziś wychodzimy "na miasto" ze znajomymi. Pogoda ładna, aż się prosi żeby założyć jakas zwiewna kiecke. Zbieram się niedługo na zakupy i nie wiem gdzie iść bo sieciowki takie jak zara czy mango to nie te rozmiary..sprawdzę orsay, dziekuje :)


sprawdz jeszcze tatuum - mają ok rozmiarówkę, nawet zawyżoną bym powiedziała i mohito - rozmiarówka jest zaniżona tutaj - ale duże spektrum rozmiarów - od xxxs dodajże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium