SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
bardzo delikatnie ładna, zaraz poszukam może mam jakieś zdjęcie mojej

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
na ostatnim zdjęciu trzymam dół, bo to mniej więcej będzie tak wygladało + plecy odkryte

3

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Cod, Nene - obie ładne, bardzo miło popatrzeć. Chyba nie umiałabym się zdecydować czy chciałabym taką z wielkim dołem czy taką bardziej syrenę.. Dobrze, ze nie musze o tym mysleć. Taki dół jak ma Nene to byłoby spełnienie marzeń małej dziewczynki o byciu księżniczką... Nie wiem czy umiałabym oprzeć się pokusie. A taka syrenka to mnóstwo zmysłowości.
A kiecki na przebranie jakieś w planach macie czy do rana w tej jedynej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cod ale cudo... Piękna będzie. A tak z ciekawości ile kosztuje teraz szycie takiej sukienki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nene fajnie że tak Ci mogą przerobić. Jak się ponierzy to rzeczywiście może się okazać że gotowej idealnej nie ma bo w każdej coś nie tak :) te falbany fajne takie z jednej strony księżniczka a z drugiej nowoczesne. Coś w tym jest że uwielbiam suknie oglądać chociaż już ślub mam za sobą. Programy z sukienkami też z chęcią czasem oglądam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Paatik
Cod, Nene - obie ładne, bardzo miło popatrzeć. Chyba nie umiałabym się zdecydować czy chciałabym taką z wielkim dołem czy taką bardziej syrenę.. Dobrze, ze nie musze o tym mysleć. Taki dół jak ma Nene to byłoby spełnienie marzeń małej dziewczynki o byciu księżniczką... Nie wiem czy umiałabym oprzeć się pokusie. A taka syrenka to mnóstwo zmysłowości.
A kiecki na przebranie jakieś w planach macie czy do rana w tej jedynej?


Mierzyłam prawdziwą syrenkę i uwierz, że nie ma szans się w niej poruszać, a tym bardziej tańczyć Syrenki są do podziwiania Cod ma bardziej delikatne A z tego co widzę, bez koła.
Jako mała dziewczynka nigdy nie marzyłam o ślubie i białej sukni, ale że biorę ślub kościelny i jest on raz w życiu, zdecydowałam, że chcę wyglądać jak milion dolców
3

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Paula nie ma idealnej to fakt, tym bardziej, że już jakiś czas temu upatrzyłam jak co ma wyglądać i choć przymierzyłam z 20 innych krojów ten mi pozostał w głowie i tak musiało być

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
paula.cw
Cod ale cudo... Piękna będzie. A tak z ciekawości ile kosztuje teraz szycie takiej sukienki?


Paula czekam jeszcze na ostateczną wycenę, ale około 2 tysiące. Akurat koronkowe są droższe, ale zawsze marzyłam o koronkowej i nie mogło być inaczej nene jest bardziej zjawiskowa, ale ja akurat bym się w takiej nie czuła taka koronkę wybrałam- ogólnie dużo mi się podobało i ciężko było wybrać ale ta ma też piękne ranty, które będą na plecach i dekolcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba tez bym wybrała suknię Cod, jest delikatniejsza i lepiej bym sie czuła... ale ta Nene tez jest piękna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Obie suknie są śliczne dziewczyny. Trudno zdecydować która ładniejsza, każda ma coś w sobie czym przekonuje żeby to właśnie ją założyć. Najważniejsze żebyście się czuły w nich piękne i wyjątkowe planujecie jakąś biżuterię jeszcze do nich ? Kolor butów? Białe czy jakieś małe szaleństwo obuwnicze :)? I jaki kolor wiązanek, ciekawa jestem jakie kwiaty wybierzecie :)
1

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium