SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sypie śniegiem tak, że dramat , gdzie jest wiosna ja się pytam? narazie dalej stylizacje na cebulę eskimosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No u mnie rano też było biało. Świeci słońce - ale ten śnieg to mi zepsuł dobry humor.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Chyba w zależności od rejonu różnie przestrzegają. Jak tylko mogę to na dworze nie noszę i jeszcze żadnych nieprzyjemnoścu czy uwag nie miałam. A nad morzem to już w ogóle mało kto nosił. Ja sobie regularnie zdjęcia stylówek strzelam, bo mi to pomaga zapamiętać co mi się podoba i uporządkować szafę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Może Was trochę obudzę?
ponieważ ja po szczepionce dostałam wiatru w żagle i nie malowałam się od ponad roku (od marca zeszłego roku) to od dzisiaj wracam do gry:)
póki co łapa się trzęsie, narzędzi musiałam szukać po całej łazience i akcja miała miejsce przed 6 rano:)
Efekt mocno taki sobie - ale do chęci do życia +10. I wczoraj pazury u nóg wymalowałam - również pierwszy raz od roku.
I za chwilę jeszcze ciuchy jakieś new ogarnę:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
tusz czarny kup i idź na "lash filler" do kosmetyczki, bo widzę, że masz proste rzęsy tak jak ja, a ten zabieg wyzwala ich moc i długość
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
efekt przed i po - moje własne osobiste rzęsy polecam z czystym sumieniem, na 6 tygodni spokój z ich malowaniem mam
a jeszcze jak je pomalujesz to wyglądają jak milion dolców





Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2021-04-26 08:57:04
3

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czyli, że laminacja. Bo nie wszędzie się musi tak samo nazywać :D
Co by się tu zaznaczyć wrzucę moje ukochane ostatnio spodnie. Te beżowe szerokie- wyglądają spoko do pracy a to w sumie miękkie dresy :D

I dla rozbawienia moja stylówa bez butów- mój młody się boi tych skarpetek :D :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
tak Paula, tylko, że są różne rodzaje. Akurat ta o której ja piszę ( lash filler ) to jest na bazie naturalnych, przebadanych składników, więc bez strachu, że coś się stanie, albo jakaś wysypka wyjdzie.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
@Nene - zacznę się dowiadywać co u nas i kto robi z rzęsami i jak się te zabiegi nazywają. Może znajdę dokładnie to samo.
@Paula - druga stylówka bardzo mi się podoba. Miałam kiedyś takie musztardowe luźne spodnie jak na pierwszym foto, po tym jak Małż nazwał je "sraczkowate" - przestałam w nich chodzić. inna sprawa,ze tylko białe i czarne bluzki mi sie przy nich podobały. Na paski nie wpadałam, a dobrze grają:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium