SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
North ta sukienka boska. Super struktura. Ja mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła takie nosić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
paula.cw
North ta sukienka boska. Super struktura. Ja mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła takie nosić :P

Dostałam w spadku po sąsiadce pare lat temu. Za ten materiał uwielbiam ją i przez nią mam problem czy rozbudowywać plecy , inaczej mogę się nie dopiąć - chyba , że jakieś wstawki w boki uda się zrobić.
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Weselna Lex po leg dayu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Super
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Lexi - super buty! Świetnie wyglądasz, jak zwykle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Invidia
Lexi - super buty! Świetnie wyglądasz, jak zwykle.


Są przezaj**iste, szkoda tylko, że nie da się w nich chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Super Lexi ! Pięknie Ci w czerwieni
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ważne że dobrze nóżka w nich wygląda, a reszte się przecierpi
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Sukienka ładna (nie mój kolor ), a buty mega i uwierz mi są jak najbardziej do chodzenia i do tańczenia
Buty na obcasie to mój styl Chociaż obecnie przy psie to często chodzę na płaskim bo wygodniej i szybciej w razie gdyby trzeba było biegać (niezaplanowanie) Ale jak tylko planujemy jakieś wyjście to obcas jak najbardziej ubieram




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2018-08-15 21:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Czadowa sukienka, pieknie wygladasz!

Tez się powoli przekonuję do obcasów - jak buty sa porzadne to nawet nie ma jakichs wiekszych tortur Plus te silikonowe nalepki a piety pomagaja bardzo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium