SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
To tak do ubrania na luz właśnie ;) Róż zdecydowanie mój kolor kiedy tylko można sobie na niego pozwolić :) Mając małą Mi u boku trudno go uniknąć - po drodze wszytko się składa :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolor paznokci extra, ja kupiłam biały i czarny z tych lakierów biedronkowych i tez super i krycie i utwardzanie i trwałość, byłam miłe zaskoczona. Pewnie jeszcze dokupie sobie jakieś kolory. Bluzeczka ma bardzo fajny fason, może ten kolor faktycznie dziewczynkowy, ale dla mamy małej dziewczynki pasuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Właśnie szukałam Tsu po trzech Biedronkach u mnie i oprócz kolorów mega żarówek znalazłam indygo. Wszystko wykupione. Kiedyś używałam Semilaca, te spokojnie można porównać - jakością nie odstepują.

Ps. A co tam na plac zabaw też trzeba mieć outfit ;)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-02 15:48:04

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
O jak paznokciowe stylizacje sie licza to ja tu bede Wam spamowac az milo... Bo moja kolekcja hybryd jest gigantyczna - wczoraj zrobilam nowy mani włlasnie Tyle ze ja zamawiam od chinczyka (i bardzo polecam bo jakosc pierwsza klasa)

Super mocny kolorek, serio biedra teraz nawet hybrydy ma? Fiu fiu....

Bluzeczka tez fajna, sama mam w kolekcji tshirt z tinkerbell! Mamy taka japonska marke UNIQLO - maja genialne tshirty - z muminkami, naruto, takie wlasnie malo infantylne ale z bajkami jednoczesnie. Nawet do pracy bym zalozyla z zakietem bo sa naprawde fajne Tylko czekam na Carodziejke z ksiezyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
northwestpassage

A co tam na plac zabaw też trzeba mieć outfit ;)



Powinniśmy takie hasła wrzucać na banner w naszym dziale - podoba mi się.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Night, a gdzie są Twoje stylizacje? Z placu zabaw też mogą być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Słuszna uwaga Tea uśmiałam się


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-04 06:44:17

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Teapot
Night, a gdzie są Twoje stylizacje? Z placu zabaw też mogą być!


A co to za stylizacje jak jeansy, koszula zazwyczaj i jakieś casualowe buty nakładam do pracy. A na co dzień zamieniam na koszulkę bez kołnierzyka i jakieś sneakersy. Nuda.. A poza tym ze mnie słaby model

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Jak zawsze śliczna, tym razem romantyczna bziu :)

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium