SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
około 10tyg ~20kg ;] ale to nie tylko dzięki IF bo on nie trzyma za nikogo miski i treningów ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A ile ubyło w pasie?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 644
mi w pasie zeszło z 87cm do 79cm

"w życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Od miesiąca na IF:) Pas spadł ok. 5-6cm,klatka 1cm,bicepsy 0,5cm,nogi 1,5-2cm,barki 1cm,łydki bez zmian:D.Ogólnie wydaje mi się ,że może to też być brak glikogenu w mięśniach i te spadki wymiarów tak na prawdę nie istnieją:P Pociągnę jeszcze na IF ok 7 miesięcy:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
To jest tak 21-24 okno , o 7:00 rano zaczynam biegać gdybym brał przed BCCA przed i po, dalej sądzicie że to głupi pomysł ?

Ciężko u mnie z czasem ale może coś się uda skombinować, powiedzcie mi ile powinny trwać areoby po treningu ??

Zmieniony przez - wacek880 w dniu 2013-08-31 12:09:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Ja stosuję bieganie rano a okno mam od 19.00

polecam sprawdzić Sobie takie rozwiązanie bo możesz nie dać rady jeśli masz jeszcze w ciągu dnia inne wysiłki fizyczne !

dodatkowo jak ja jadę rano rowerem do pracy liczmy 1 h i wieczorem wracam z pracy o 18.00 też 1h to robi się Ciekawie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
Chciałbym zacząć trening po długiej przerwie na IF, możecie podesłać jakieś linki odnośnie ułożenia diety i planu specjalnie pod IF ? Będę wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zrobiłem dwa podejścia i oba spalone, wróciłem do niskich ww ( 50g) i 2500kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 644
B3con
Chciałbym zacząć trening po długiej przerwie na IF, możecie podesłać jakieś linki odnośnie ułożenia diety i planu specjalnie pod IF ? Będę wdzięczny :)


Ja aktualnie jestem na IF od czerwca i żadnej konkretnej diety nie stosowałem, oczywiście nie jadałem w jakiś fastfoodach itp (zbyt często, góra 2 razy w miesiącu), po prostu liczyłem kalorie żeby mieć deficyt 300-500kcal ze stosunkiem B 30-40% T 20% W 40-50%.
Do tego trening 5 razy w tygodniu, a okno żywieniowe na początku miałem 8h a potem 5-6h, czasem 4h i takim sposobem sporo zeszło, łącznie 7% BF.
Teraz zaczynam mase ale dalej na IF tyle ze okno robie koło 10h.


Zmieniony przez - Gossu w dniu 2013-09-02 20:05:57

"w życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Ja jade na IF jakos od 10 sierpnia ( dokladnej daty nie pamietam) i w pasie zeszlo ~3cm, jutro bede robic dokladny pomiar i oficjalne wazenie

Jestes Panem swojego losu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy!

Następny temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

WHEY premium