SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
@pilkaPN

Dzięki spróbuje zastawać pkt 1 +300 kcal , tylko pytanie od dziś czy od następnego tygodnia ?

Zmieniony przez - wacek880 w dniu 2013-07-04 16:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Od dziś. Twój organizm raczej nie rozróżnia dni tygodnia i jest mu obojętne czy zaczniesz w poniedziałek, czy w piątek.

Zmieniony przez - Fryto w dniu 2013-07-04 16:40:46

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Na IFie 2 miesiace, 5kg tluszczu polecialo, dodam ze w weekend czesto przekraczam kcal i makro tez sie nie zgadza mimo to nigdy nie mialem takiej formy jak teraz. Styl zywienia ktory bardzo mi odpowiada nie mysle o posilkach jedzenie sprawa duza przyjemnosc mimo tego, ze "śmieciowe jedzenie" wystepuje bardzo rzadko.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
robicie treningi zupelnie na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
tak :D ja na IF jakies poltorej miesiaca, 6 kg polecialo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Na czczo lepiej wchodzi mi przynajmniej następnego dnia ruszać się nie mogę czyli jest super ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
czy ja wiem jak ruszać się nie możesz to jest takie super?xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Wtedy wiem że Trening przyniósł efekt :) nie ma zakwasów nie ma przyrostów ;D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Jestem na IF od jakiegoś roku (chyba, bo ja nie mam poczucia czasu). Teraz od tygodnia testują wersję ADMF. Mój lepszy połówek cały czas mi towarzyszy. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Ostatnio za IF wzięła się moja mama. I o dziwo to już cały tydzień wytrwała, a do tej pory zawsze poległa po trzech dniach. Tfu tfu żeby nie zapeszyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy!

Następny temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

WHEY premium