SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
siwulq
w lutym po badaniach wyszedl mi wiek metaboliczny 12 latka


Gdzie robiłeś takie badania? Da się na ubezpieczalnię? Do tej pory w ramach swoich przemian na NFZ badałem sobie tylko nerki, czy wszystko z nimi w porządku, dałoby radę też wiek metaboliczny?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
kręcicie aeroby na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
na początku bym nie robił jak byś miał stagnacje w redukcji to można pokręcić i zobaczyć czy tłuszcz się spala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja robię i sądzę, że jeśli mimo aerobów pojawi się stagnacja, to kondycja wypracowana podczas cardio może posłużyć nam do robienia interwałów - warto je dodać do tygodniowego planu, gdy pojawi się zastój.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
też z początku mieliscie takie wrazenie że zamiast chudnąć to tyjecie? Bo mam takie wrażenie jakby mój brzuch się powiększył po tych posiłkach...

Zmieniony przez - aroo92 w dniu 2013-06-12 22:32:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
Ja trenuje na czczo i zrezygnowałem w tym tygodniu z interwałów bo miałem wrażenie że pali mi miesień, robie sie mniejszy ale bardziej tłusty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Interwałów, crossfitu i tabaty NIGDY nie robi się na czczo! Zupełnie nie rozumiem, dlaczego niektórzy próbują przy IFie przeprowadzać trening o wysokiej objętności na czczo. Przecież celem kompleksu metabolicznego czy treningu siłowego nie jest spalanie kalorii jak przy aerobach, tylko odpowiednio przyspieszenie metabolizmu i dawanie organizmowi sygnału, że wypracowana muskulatura jest mu jeszcze potrzebna.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Może dlatego, że im się tak wygodnie ćwiczy, albo tylko wtedy mają czas? Poza tym treningi które wymieniłeś mają chyba niewielką objętość, a wysoką intensywność.
Ja zawsze robię trening na czczo, niezależnie od tego jaki to rodzaj treningu, bo po prostu bardzo dobrze się wtedy czuję, mam bardzo dużo energii i mi wygodnie to wpasować w plan dnia.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilkaPN
siwulq
w lutym po badaniach wyszedl mi wiek metaboliczny 12 latka


Gdzie robiłeś takie badania? Da się na ubezpieczalnię? Do tej pory w ramach swoich przemian na NFZ badałem sobie tylko nerki, czy wszystko z nimi w porządku, dałoby radę też wiek metaboliczny?


robilem w pure fitness w katowicach na jakis darmowych badaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
1000kcal nie za duzo jak na jeden posiłek(potreningowy) ?


Zmieniony przez - aroo92 w dniu 2013-06-13 13:59:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy!

Następny temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

WHEY premium