SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
A na dodatek moim zdaniem okno jedzenia jest za krótkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze jutro pod wieczór wszystko dokładnie będzie opisane i zfotografowane więc zapraszam i proszę o pomoc. Bardzo możliwe, że zj**aem metabolizm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
Panowie pytanko jaki stosunek makro składników macie na IF ? Sam jestem teraz na 50%/ 30%/ 20% w/b/t ale myślę żeby przejść na 40/40/20 i zastanawiam się czy byłby by lepsze rezultaty :P Bo jak narazie wolno idze a to 8 tydzien juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
nikt Ci nie powie co jest dla Ciebie leszpe czy taki podział czy inny każdy organizm jest inny i sek w tym że każdy z nas musi sam poznać go a dokładniej poznać co jest dla nas samych lepsze. Jedni redukują na wysokich węglach i są zadowoleni a inni węgle ograniczają na kożyść tłuszczu ; ile przez te 8 tygodni zredukowałeś nie chodzi mi o kg, tylko o obwody sprawdzasz dokladnie pomiarowo ciało oraz porównujesz własne foty z początku i aktualnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
6 cm z brzucha w najszerszym miejscu , efekty są ale no głównie skupiam się na wadzę :P to jest takim moim wyznacznikiem , wiem ze to trochę błąd. Jeszcze zostało tak z 5kg to zrzucenia tłuszczu żeby ten BF 10-8% BYŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
To nie skupiaj się na wadze bo waga do niczego nie służy takie moje zdanie : i myślę że 6cm w pasie to dobry wynik także nie masz się czym przejmować : przeanalizuj Swój trening jak możesz dołuż aktywności i zobacz czy coś drgnie jeżeli nie wtedy zaczął bym się zastanawiać nad większym deficytem lub zmianą makro :) choć puki fat leci nic bym nie zmieniał :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
waga to nic u mnie stoi już tydzień a mimo to widzę różnicę w lustrze czyli fat leci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 2 tyg i widać różnicę, nieznaczną ale jednak. Waga w miejscu, lecz jak mowie, efekty zauważalne ; ) Co myślicie o dodaniu jabłczanu do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
szału się nie spodziewaj, ale możesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
; ) to teraz pytanko, lepiej właśnie jabłczan czy jakiś matrix? będzie to moja pierwsza kreatyna i na razie chce zrobić cykl do końca wakacji, potem się zdecyduję czy warto kontynuować

Zmieniony przez - fender.26 w dniu 2013-07-16 12:24:09

EDYCJA: Link do konkurencyjnego serwisu

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-07-16 16:44:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy!

Następny temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

WHEY premium