SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem juz kolejny dzien na IF, czuje sie bardzo fajnie na treningach. tylko mysle o makroskladnikach jak rozlozyc jak jestem endomorfem, bac sie tych wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
sibi26
Panowie minęło 3 tyg jak jestem na if... i wydaje mnie się, że tracę mięsień trenuje na czczo system 18/6. w dni treningowe ładuje więcej węgli i białka, w dni nietreningowe bardziej białka z tłuszczami. Może być przyczyną to, że po treningach robię jeszcze około 25 minut interwałów ?


Interwałów?
No to sam sobie dałeś odpowiedź ..

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
wg mnie mega dobrym rozwiązaniem było by np. od rana wrzucać samo bialko żeby wywolac dodatni bilans azotow w miesie przez co kata nam w tym wypadku nie grozi a jednocześnie trenujemy z pustymi zasobami gliko wiec na treningu czerpiemy tłuszcz , a po treningu węgle oporowo dopiero, nie wiem czy to by było już złamanie zasad if ale wg mnie wygladalo by to lepiej, takie luźne przemyślenie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
1) jak przyjmować kreatyne na IF(o jakich porach najlepiej)?
2) czy w DNT zmniejszyć węgle i podbić białko? bo w treningowe zaczynam od 4g/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
1) Do posiłków po 5g.
2) Ja w DNT daję trochę mniej białka i węgli. Tłuszczy więcej albo na tym samym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
zordon

też o tym myślałem swego czasu właśnie, ale doszedłem do wniosku.
Że jednak podczas postu ciało domaga się już pokarmu,
więc jeśli dostarczymy białko to jak dobrze wiemy organizm czerpię energię z wszystkiego i przerobi w jakimś stopniu te białko tak że wypełni nim braki glikogenu w jakimś stopniu, co spowoduje wyrzut insuliny (? chyba ? mam rację ?) co spowoduje zakończenie postu.

Nie wiem czy dobrze rozumuje bo nie mam
jakieś wielkiej wiedzy, ale myślę że może
tak być, co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
^^ poczytajcie o Carb-Back Loading.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
dzięki za odp.

10 gram w DT w trakcie jedzenia i 5-6g w DNT w trakcie jedzenia moze być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja jestem za 10g w DT i 10 g w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
za szybko puszka mi zejdzie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy!

Następny temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

forma lato