SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a impra z czerwonymi stringami..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2407
Siema
cwicze 2 lata z czego z 7-8 miesiecy mialem przerwy
Chcialbym ryszyc z kreatyna od nowego roku to bylby moj pierwszy cykl no ale 27 mam stodniowke a potem moze gdzies na ferie wyjade a wiec mogl bym zrobic niecale 4 tygodnie bez picia
czy brac juz wtedy kreatyne czy moze lepiej pcozekac i po feriach a jesli brac to czy jakis 4tygodniowy cykl czy po prostu pic na kreatynie.
Jaka kreatyna najlepsza na pierwszy raz i czy z czyms ja laczyc
z gory THX

do przodu powoli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ja bym poczekal z cyklem albo nie pilbym na 100dniowce ale tak nie da rady na pierwszy raz mozesz mono wziasc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
Hej, jak zapijesz raz czy dwa to chyba sie nic wielkiego nie stanie. Ja polecam na pierwszy raz mono,Dextro Juice, i gainerka jak masz braki w diecie.
D.T 5 gramow rano i 5gramow po treningu
D.N 5 gramow rano
POZDRO!

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
skou isew bardziej na diecie jelsi ja psoiasdasz mzoesz wziasc kreratyne ja bym poczekal z cyklem kretynowym i wziol dopiero po studnioowce kupilbym kretyne olimpa ,lub vitala 500g bralbym 2 razy dziennie po 5 g przed i po tregu do tego dokupibym carbo i dekstroze i brlbym do kazdej porcji kretyny 20-30g

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
gorzaly staraj sie nie pic bo to starata kasy casu i treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
YacoEB -> na studniowce ma nie pic? a co mu sie stanie, umrze? no chyba ze masz studniowke co tydzien to masz racje, nie pij :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
jak zamirzasz pic to sie nie laduj w krete- kup sobie czipsy i lizaki- bedziesz mial lepsze efekty!!!


jak mozna pic i brac suple, odzywki lub w ogole po co cwiczyc???

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ***ie
pij ile wlezie a***** ci spadnie...od organizmu zalezy, ja pije a i rosnie tez dobrxze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3326
dokładnie, ja często pije piwo i biore suple jednocześnie i tak mam efekty i nikt mi nie powie ze alkohol w znacznym stopniu psuje wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
sztajn w sumie po co se odmawiac

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
jak wypoijesz se na cyklu gora 3-4 piwa to ok beda efekty jednak jak wypijessz 0,5 wodki to juz inna sprawa

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy + glukozamina?

Następny temat

mam 150zł co kupic??

WHEY premium