SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jestem minimalistą w kazdym calu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
DZIEŃ 45

TRENING KLATY

POMPKI NA PORECZACH
1 seria - 12 pompek bez obciązenia
2 seria - 12 pompek z przyczepionym 5kg
3 seria - 10 pompek z przyczepionym 7,5kg
4 seria - 7 pompek z przyczepionym 7,5kg

WYCISKANIE SZTANGI NA SKOSIE DODATNIM
1 seria - 12 powtórzeń 60kg
2 seria - 10 powtórzeń 70kg
3 seria - 8 powtórzeń 80kg
4 seria - 8 powtórzeń 80kg

WYCISKANIE NA ŁAWCE PŁASKIEJ SZTANGĄ
1 seria - 50 powtórzeń 40kg

TRENING NÓG

5 min rowerek na rozgrzewkę

PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA KARKU
1 seria - 16 powtórzeń 20kg
2 seria - 12 powtórzen 50kg
3 seria - 10 powtórzeń 70kg FILM



z głębokością przysiadu już chyba lepiej co ??

4 seria - 8 powtórzen 80kg
5 seria - 6 powtórzeń 90kg

i tu pojawił sie problem bo jak robiłem głebsze przysiady to z tym cieżarem coś mi strzykało w kolanie aż mój partner z którym cwiczyłem mówił ze słyszał jak mnie asekurował z tyłu , nie bolało mnie tylko lekkie trzaski , może lepiej dac sobie spokój z takimi przysiadami i robić dalej do ławki ?? co wy na to

PROSTOWANIE NÓG SIEDZAĆ , NA MASZYNIE
4 serie - 10 powtórzeń

UGINANIE NÓG W LEŻENIU NA MASZYNIE
4 serie - 10 powtórzeń

WSPIECIA NA PALCE SIEDZĄC
4 serie - 15 powtórzeń

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-20 20:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Co do strzykania w kolanach to chyba nie słyszałeś moich moim zdaniem wszystko ok , przychodzi to z wiekiem .Nie jestem ekspertem ale nie za bardzo kolana idą do przodu w przysiadach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
może ma zły rozstaw nóg , teraz widze ze sa na zew a nie do przodu

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-20 20:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
No te kolana słychać aż trzeba wyciszyć głośniki :D tak to jest jak się kilkanaście lat trenowało na najbardziej hardcorowej siłce i nie chciało się odstawać od koksiarzy z Lipin i Fryncity :D a tak na poważnie też mam ten sam problem i to przy zwykłym przysiadzie ;) także tym się nie martw. PozdROWienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
ty mi nie gadaj o Lipiniorzach jak widziałem jak pól bochenka chleba i 5l wode przynosili na siłownie to mi sie smiać chciało i ta pasza dla cielaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
jest raczej dobrze,głębokość można jeszcze ciut mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tez strzyka jak przysiadam z wtyczka do kontaktu hehe a co dopiero ze sztanga :) a w zasadzie to powiem tak ze mi czesciej strzyka w kolanach jak robie zwykly przysiad bez obciazenia, a ze sztanga juz nie :) Zauwazylem rowniez ze strzyka bardziej im dluzsza przerwa jest od przysiadow :)

Co do techniki: troche chyba do przodu Cie ciagnela sztanga i tez widze ze stopa troche chodzi ... mam te same problemy :), ale tak sobie mysle: wlasnie dlatego sa dobre przysiady z wolnym ciezarem. Nawet jak nas troche buja, ciagnie w przod itd. to nastepuje stabilizowanie innymi miesniami, czego juz na suwnicy sie nie wykona, a w koncu bedzie czysto wchodzic. Ja ostatnio nakrecilem sobie swoje stopy podczas siadow i analizowalem hehe ale oszczedzilem Wam filmu hehe

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-12-20 21:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
rutkow
ty mi nie gadaj o Lipiniorzach jak widziałem jak pól bochenka chleba i 5l wode przynosili na siłownie to mi sie smiać chciało i ta pasza dla cielaków


:) No dieta to nie była ich silna strona :D ale za to zawsze mieli coś fajnego do sprzedania jak np. krem po goleniu Nivea
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg kuba_n

WHEY premium