SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg ojan'a

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
gratulejszyn, ten koleś z pierwszego planu niezłą rzeźbę ma

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Serdecznie gratuluję.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GRATULACJE MISTRZU !!!
WRACAJ SZCZESLIWIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Gratulacje! Sukces

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwycięzcy kat. 60-65 - kategoria Ojana.
I Aleksander Jaszankin - Rosja
II Cristian Mihailescu - Rumunia
III Bernhard Klemm - Niemcy






Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2012-12-16 19:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Gratulacje Janie!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie gratulacje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Gratuluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131225
Obiecana relacja z moich wrażeń z zawodów w Budapeszcie.
Dzięki trenerowi kadry zajechałem i szybko wróciłem - Bogdan Szczotka to b.dobry kierowca - pieczołowicie zajmuje się zawodnikami: mają wszelkie informacje na czas oraz dba o właściwy wygląd zawodnika aż do wyjścia na scenę.
Już po weryfikacji zadzwoniłem do żony aby w przyszłości wybijała mi z głowy myśl o startach zagranicznych. Moi rywale poprawili znacznie masę ciała i jakość muskulatury. Doszli nowi masywnie zbudowani zawodnicy. Na wadze miałem 67,7kg a rywale ok. 80kg (zwycięzca 90kg).
Moja kategoria rozgrywana była w sobotę do południa. Być może trochę pogorszyła mi się definicja (chyba jednak lepiej nic nie jeść niż zjeść trochę za dużo) - jednak gabarytowo byłem zbyt mały (oprócz tego jednak brakowało trochę większej definicji!).
W niedzielę cały dzień śledziłem walkę zawodników i zawodniczek. Muszę powiedzieć, że mimo fascynujących widoków było to męczące - siedzenie od 10:00 do 19:00 wymagało jednak detrminacji! Widzów biletowanych było jak na lekarstwo!
Do organizacji zawodów trudno się przyczepić! Mimo dużej ilości zawodników wszystko szło sprawnie - sędziowie mieli b.dużo pracy a werdykty wydają się zgodne z formą zawodników i chyba nikt nie powinien czuć się pokrzywdzonym.
Zakwaterowani byliśmy w jednym hotelu a na miejsce zawodów dowoził nas autokar (podobno było to 7km.). Wyżywienie: piątek - kolacja; sobota - śniadanie, obiad i kolacja; niedziela - śniadanie, obad i bankiet (czyli uroczysta kolacja - tym razem mniej uroczysta i skromniejsza niż zwykłe kolacje - jedzenie szybko się skończyło; między innymi z powodu pazerności ludzi, którzy brali na talerze więcej niż potrafili zjeść). Na wszystkich posiłkach można było jeść do woli - wydzielane było jedynie mięso.

Dziękuję wszystkim za wyrazy uznania.
Na razie jestem przekonany w tym, że nie mam najmniejszych szans na sukces w starciu z zawodnikami zagranicznymi w tej kategorii wiekowej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Fajna relacja,w swojej kategorii byłeś najlżejszym zawodnikiem a 8-20 kg mieśni wiecej przy podobnym bf czyni bardzo dużo różnicy....

Startowało tam wielu starych mistrzów-kilkukrotnych zwyciezców mistrzostw świata i Europy.W tak dobrym towarzystwie wystartować to już bardzo duży splendor ....


Co do kibicowania-rzeczywiście można się zmęczyć-ja po 3 dniowych zawodachw Sapri,gdzie robiłem zdjęcia i obsługiwałem kamerę-łacznie przez 30 godzin w temp +40 -tydzień dochodziłem do siebie-obolały prawy bark i pośladki od twardych niewygodnych krzesełek..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty glowy po treningu

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg Skrzydło

WHEY premium