SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg ojan'a

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Tak, ćwiczę w domu u siebie i dlatego mogę trening dzielić na 2 sesje.

Na razie (od kilku dni) udajemi się trenować tak:
klatka + plecy a drugiego dnia biceps z tricepsem + barki
brzuch każdego ranka oraz bywa, że dodatkowo 2 razy po 4 serie później.

Kilka dni temu krytycznie oceniłem formę Andreasa (trochę nieświadomy tego, że jest on b.nawodniony) - dzisiaj bymłbym b.ostrożny w formułowaniu swoich sądów (wydaje mi się, że dzisiaj wyglądam gorzej niż na zdjęciu - forma zmienia się w zależności od tego co zjemy i ile zjemy!)

Jestem po klatce a przed marszem (wczoraj padał mokry śnieg i przejeżdżające samochody trochę mnie ochlapywały gdy szedłem ścieżką rowerową!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trudno Was porównywac-Andreas waży co najmniej 20 kg wiecej a jest podobnego wzrostu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Racja.

Trening odbywa się planowo chociaż "chodzi za mną " dzień odpoczynku - odwlekam go gdyż jednak zbyt dużo zjadam swoich przetworów!
Rano brzuch + taboret 35 minut i rowerek 15 minut.
Po południu:
Biceps z tricepsem sztangielki w siadzie 6x10p z francuzem zza głowy 6x7p
młotki 6x8p z tricepsem na wyciągu drążkiem prostym 35kg/6x7p


Czeka tradycyjny spacer oraz barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Trenuję dalej. Rano brzuch i taboret 30 minut.
Klatka jak zwykle: wyciskanie na poziomej + pompki na poręczach oraz rozpiętki na poziomej z wyciskaniem tych samych sztangielek.
Na koniec telefon w ruchu: w slipach startowych!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Wczoraj plecy to (tak jak poprzednio - i tak chyba już zostanie do końca):
podciąganie na drążku średnim nachwytem do karku 6x8p
podc. b.wąskim nachwytem 6x7p
oraz podc. sztangielek w opadzie tułowia 20kg/3x12p

Dzisiaj rano brzuch z napinaniem ud (uświadomiłem sobie, że jednak to napinanie odbiera mi większość sił). Potem taboret 45 minut oraz po 20 minutowej przerwie 30 minut rowerka.
W planie biceps z tricepsem, marsz 7km , barki.
Od dwóch dni udaje mi się trenować brzuch 3 razy dziennie - rano ok 10 serii, w południe 4x20p i wieczorem 4x20p w siadzie na krześle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ostatni ,decydujacy tydzień na końcowy szlif....Jak z wagą?

Trochę pózno ,wg mnie, wyjeżdzacie--trasa może być zasniezona,do tego góry....pojedzie sie na pewno długo....A drogi sa dość kręte...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Waga ok. 69kg - taki kurczak jestem - myślę, że śmiało zmieściłbym się w kulturystyce klasycznej na weryfikacji (szanse większe by nie były gdyż ta kategoria obejmuje zawodników openi powyżej 50 lat - tzn są 2 kategorie open klasyków; jedna do 50 lat i druga powyżej 50 lat).
W kat. open 60-65lat będę wyglądać jak młodzieniec wśród mężczyzn i raczej będę przegrany nawet przy super definicji (tym bardziej, że ciężsi zawodnicy będą nie mniej wyrzeźbieni).
Termin wyjazdu jest w gesti Bogdan Szczotki - myślę, że weźmie pod uwagę wszelkie okoliczności (warunki pogodowe również).
Drogi to głównie autostrady.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2012-12-08 10:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Zobaczymy na miejscu-czasem sie okazuje,ze faworyci zawodza lub nie przyjeżdzaja...A jak sa to nie w takiej formie jakby się przed zawodami wydawało...(chocby przykład Andreasa-na zdjęciach lepiej niż na zawodach..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32369
Brawo Jan, trzymam kciuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty glowy po treningu

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg Skrzydło

WHEY premium