SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks grubasa - grubas bez kompleksu!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
Moi drodzy, rozpisałem sobie dietę i wygląda ona tak:



Bardzo proszę o opinie :)


Zmieniony przez - kompleksgrubasa w dniu 2013-09-17 22:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
moi drodzy, mogę prosić o ocenę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak to planujesz urozmaicać?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
dorzuce sobie troche warzyw, albo bede nimi sobie manewrowal, tak samo bede robil z tłuszczami białko raczej pozostawie tak jak jest, bo za rybami nie przepadam, może raz na jakiś czas wołowina. No i oczywiście bcaa bede bral :P

Zmieniony przez - kompleksgrubasa w dniu 2013-09-18 14:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bcaa specjalnie Ci tu nie potrzebne, tak samo niekoniecznie białko w takiej ilości, z diety wywal przede wszystkim otręby, nabiał słabej jakości zamień np na mozzarellę, czy dobry ser żółty, przynajmniej te 2x ww tygodniu staraj się jednak dodać tłustą morską rybę, tłuste mięso, ilość warzyw zwiększ przynajmniej dwukrotnie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-09-18 14:49:13

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
dzięki za szybką odpowiedz. Otręby zamienię na płatki owsiane. Jeśli chodzi o rybę to czy może być np makrela wędzona? żółtego ser też trochę dorzucę. Czyli mogę zaczynać, czy jednak jeszcze wprowadzić do planu poprawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ryby staraj się wybierać świeże i poddawać je obróbce samemu, choć wędzona zawsze będzie alternatywą jeżeli w innej formie jest nie do przyjęcia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666
Wiesz koniu, nie jest jeszcze ze mną tak źle bym ryby nie zjadł, jak ją trochę czosnkiem natrę, popieprze, upieke ( w Mango halogen owen, czy jakos tak - mam bo mama kupila i mi podarowala... hahaha) skropie cytryną i oliwą z oliwek to bedzie ok :) Więc raz taką a raz wędzoną trące :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Wydaje mi się, że jakieś 80 % osób które są grube mają kompleksy, są odtrącane w środowisku, nie ma aż takiego wyboru ubrań dla takich osób, i tworzy się taki wężyk , który prowadzi do załamania i niestety depresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
takie przemyślenia proponuję zapisywać w dziale "po siłowni, o siłowni" lub pamiętniku, nie w wątkach, które nie bardzo mają coś z tym wspólnego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Low Carb" do oceny

Następny temat

Dieta na większą masę

WHEY premium