SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne nowosci od SFD BCAA, Kreatyna, STACK!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11527 Napisanych postów 159160 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1229692
STACKopis:
100% Pure Power to nowoczesny preparat kreatynowy zawierający substancje o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym i ergogenicznym. Specjalna formuła preparatu zapewnia synergiczne działanie składników aktywnych zarówno na poziomie biochemicznym jak i na poziomie fizjologicznej odpowiedzi organizmu.

Związki takie jak jabłczan kreatyny i monohydrat kreatyny nasilają tempo przebiegu procesów anabolicznych i przyczyniają się do szybszej odnowy rezerw energetycznych już w trakcie trwania wysiłku, a także hamują aktywność enzymów proteolitycznych wykazując działanie ochronne dla tkanki mięśniowej.

Alfaketoglutaran argininy i jabłczan cytruliny biorą udział w produkcji tlenku azotu, dzięki czemu wpływają one zarówno na możliwości wysiłkowe takie jak siła czy wytrzymałość, jak i poprawiają ukrwienie tkanki mięśniowej objawiające się efektem tzw. "pompy mięśniowej", czyli wyraźnego powiększenia objętości trenowanych partii mięśniowych, a także lepszego zaopatrzenia ich w substancje odżywcze. Aminokwasy te są również niezbędne w tzw. cyklu mocznikowym, gdzie umożliwiają neutralizację toksycznego amoniaku w mocznik.

Leucyna jest bezsprzecznie najważniejszym aminokwasem dla Twoich mięśni. Stanowi bodziec dla wyrzutu hormonów o silnym potencjale antykatabolicznym i anabolicznym, a także oddziałuje na specyficzne kinazy inicjując tym samym syntezę białek mięśniowych. Bez leucyny anabolizm mięśniowy byłby niemożliwy.

Beta-alanina (wraz z histydyną) bierze udział procesie syntezy karnozyny, dipeptydu o właściwościach buforujących, aktyoksydacyjnych i chelatujących. Karnozyna obniża stężenie jonów wodorowych w komórce mięśniowej przez co hamuje katabolizm, poprawia zdolności wysiłkowe i pomaga stworzyć odpowiednie środowisko dla wzrostu masy mięśniowej.

Tyrozyna bierze udział w syntezie ważnych hormonów i neuroprzekaźników takich jak dopamina czy noradrenalina. Przyjęta wraz z leucyną pomaga odsunąć w czasie moment wystąpienia zmęczenia, dzięki czemu przedłuża możliwość kontynuowania wysiłku, a także korzystnie wpływa na przebieg procesów metabolicznych wykazując potencjał termogeniczny i nasilając lipolizę.

Magnez jest ważnym kationem wewnatrzkomórkowym, jako aktywator wielu enzymów jest niezbędny dla prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, bierze udział między innymi w przemianach energetycznych, syntezie białek, a także wpływa tonizująco na układ nerwowy.

100% Pure Power został zaprojektowany przy udziale sportowców, trenerów i dietetyków w taki sposób, by zawierał tylko i wyłącznie substancje o potwierdzonym działaniu, bez zbędnych dodatków i pseudo-innowacji o wątpliwej skuteczności.

100% Pure Power nie zawiera kofeiny i innych stymulantów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest absolutnie uniwersalnym produktem, sprawdzającym się zarówno w okresie zwiększania masy czy siły mięśni, jak i w programach redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy składu ciała. Zależnie od indywidualnych potrzeb doskonale nadaje się do łączenia z preparatami o działaniu termogenicznym czy pobudzającym, aczkolwiek stosowany być może również przez osoby wykazujące nadwrażliwość na działanie kofeiny i innych stymulantów, czy też ćwiczących w późnych godzinach wieczornych
Zalecane dawkowanie

Jedną porcję (20,85 g) rozpuścić w 300 ml wody lub soku. Spożyć na około 20 minut przed treningiem. Nie stosować w dni nietreningowe. Przygotować bezpośrednio przed spożyciem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE 100% Pure Power
Porcja 20,85g
Ilość porcji w opakowaniu 45
Opakowanie 938g
Zawartość jednej porcji zaw:
Białko 10g
Węglowodany 4g
AAKG 3000mg
Jabłczan Cytruliny 1500mg
Jabłczan kreatyny 2500mg
Monohydrat kreatyny 2500mg
Beta Alanina 2000mg
L-leucyna 2000mg
Tyrozyna 3000mg
Magnez

Link:

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_100_Pure_Power-opis26686.html


*****************************************************************


KREATYNAopis:
Sfd pure creatine to suplement diety zawierający najwyższej jakości monohydrat kreatyny w czystej postaci . Monohydrat kreatyny jest jedną z najsilniej działających substancji o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym i erogenicznym używanych w suplementacji sportowej. Zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, hamuje aktywność enzymów proteolitycznych, a także wyraźnie przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Choć na rynku suplementów diety w ostatnim czasie pojawiło się wiele rozmaitych form kreatyny, jedynie monohydrat posiada szerokie referencje w postaci badań i publikacji naukowych potwierdzających wysoką biodostępność i skuteczność.
Sfd pure creatine monohydrate nie zawiera zbędnych dodatków w postaci cukrów i innych wypełniaczy, dzięki czemu może być stosowany niezależnie od celu treningu. Nadaje się idealnie zarówno w okresie budowani masy i siły, jak i w czasie redukcji tkanki tłuszczowej.
Sfd pure creatine monohydrate stosowany zgodnie z zaleceniami przyczynia się do szybkiej poprawy zdolności wysiłkowych, takich jak siła i wytrzymałość siłowa, a także wspomaga przyrost masy mięśniowej i przyspiesza potreningową regenerację.
Zalecane dawkowanie

Preparat należy przyjmować w 1 - 3 dawkach, po 5g na porcję, korzystnie przed i/lub po wysiłku i rano.
Np.: w dni treningowe przed lub do śniadania i po treningu (z LeucinieCarboPlus lub Mass Activator) po 5g na porcję. W dni nietreningowe rano i po południu po 5g na porcję.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Sfd pure creatine
Porcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 500g
Zawartość jednej porcji zaw:
Monohydrat kreatyny 4500mg
Tauryna 500mg

linki:
proch
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Sfd_pure_creatine-opis26687.html
kapsy
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Sfd_pure_creatine-opis26688.html


*****************************************************************


BCAAopis:
SFD PURE BCAA to rewolucyjny suplement diety dla osób aktywnych, zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA, wzbogacony dodatkowo w glutaminę i taurynę. Specjalna formuła preparatu wykorzystująca zjawisko synergizmu pomiędzy poszczególnymi składnikami zapewnia wysoką przyswajalność i maksymalną efektywność suplementacji.
Aminokwasy rozgałęzione to komplet trzech aminokwasów (leucyny, waliny i izoleucyny), które w suplementacji sportowej zajmują szczególne miejsce. Wpływają na aktywność anabolicznych hormonów i kinaz oraz na poziom neuroprzekaźników. Wykazują silny potencjał neuromodulacyjny, antykataboliczny, wspierają procesy anaboliczne oraz biorą udział w przemianach energetycznych ustroju.
Glutamina jest aminokwasem biorącym udział w wielu przemianach, w utrzymywaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu oraz w procesach odpornościowych. Jest także niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania enterocytów, komórek jelita cienkiego odpowiedzialnych za wchłanianie składników odżywczych do krwi.
Tauryna jest niebiałkowym aminokwasem zawierającym siarkę, biorącym udział w regulacji równowagi wodno-elektrolitowej organizmu, korzystnie wpływającym na aktywność neuroprzekaźników, a także posiadającym właściwości antyoksydacyjne. Specyficzna korelacja pomiędzy tauryną, a insuliną (oddziałują na te same receptory) nadaje jej właściwości antykataboliczne, a także wspomagające transport składników odżywczych takich jak kreatyna, glukoza, czy aminokwasy do komórek mięśniowych.
SFD BCAA poleca się sportowcom wszystkich dyscyplin, na każdym poziomie wytrenowania, zarówno w czasie pracy nad kondycją i siłą, jak i w okresach budowania masy czy rzeźbienia sylwetki.
Zalecane dawkowanie

Należy przyjmować jedną porcję 8kap. po treningu.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE SFD PURE BCAA
Porcja 8kap.
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 400kap
Zawartość jednej porcji:
Białko 4,32g
Węglowodany 0g
L-Leucyna 1920mg
L-walina 960mg
L-Izoleucyna 960mg
L-glutamina 420mg
Tauryna 420mg

linki:
proch:
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html
kapsy:
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_PURE_BCAA-opis26690.html
i jak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11527 Napisanych postów 159160 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1229692
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112451
jakie smaki??

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16623
stack za taka mala cene a bardzo fajny skladzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6747
no ładnie sfd się rozwija

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58169
rewelacja, nie moge sie doczekac paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
Bcaa naprawdę w super cenie :)

nothing's gonna be the same now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117946
naprawde grubo

chętnie bym widzial jeszcze EAA w ofercie sfd... tak wiem, nie wszystko na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
BCAA dla mnie rewelacja te kapsy bo nie będe musiał rozpuszczać prochu na sekcji przynajmniej. Cena też duży plus , jedynie szkoda że trzeba łykać 20 kapsów na porcje żeby wyszło te 10g czystego bcaa , ale i tak sie opłaca. W prochu też zakupie do treningów na siłce bo wychodzi chyba obok rx golda i uns najekonomiczniej

A długo będą te zestawy na promocji , bo dopiero w przyszłym tygodniu składam zamówienie ?

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5960
do 7 czerwca ma być promocja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15320
Jak? Świetnie. Stack bardzo zachęcający. Tylko czy nie zamało w nim bete-alaminy? Tego powinno się brać ~4g na porcje, wy macie 2g. A co to za 10g białka? Jakie to aminokwasy? Czy l-leucyna, wyszczególniona w składzie jest wliczony do tych 10g?
Po co w BCAA jest jakaś glutamina, przecież to do niczego nie służy. Dobrze że nie daliście jeszcze HMB;)))
I czemu cena(to dotyczy wszystkiego w sklepie!)jest inna w Dodaj do Koszyka, i inna w Title strony(46zł vs 49zł)?

"<title>

46 PLN  VitaFit/SFD - SFD PURE BCAA - NAJNIŻSZA CENA

</title>"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

cykl na WF

WHEY premium