SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne nowosci od SFD BCAA, Kreatyna, STACK!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
oki Majkel to kupuje 12,5 kg

Zmieniony przez - Tyrolex22 w dniu 2011-06-04 23:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Amentorisbo to typowo polskie podejście,jeśli ktoś coś daje o dobrym,niewydumanym składzie i dodatkowo jest tanie,to niektórym to pachnie wałkiem

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-06-04 23:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aluzje? wałki? te wypowiedzi chyba nie są kierowane do mnie nie krytykuje składu, ceny, czy czegokolwiek innego. Jestem tylko ciekaw, bo chyba nie każdy ma możliwość sprawdzania składu supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Kto jak kto ale raczej sfd nie mogłoby sobie pozwolić na wałki w składzie.. takie coś można bardzo łatwo sprawdzić więc na pewno nie ryzykowaliby renomy. A przy takiej cenie białka czy innych nowych produktów mają taką sprzedaż, że im się to po prostu bardzo opłaca. Lepiej sprzedać więcej zarabiając mniej na sztuce, a mieć dobre imię niż jak to niektórzy robią podnosić nieustannie ceny i sprzedawac mniej ale z wiekszym zyskiem na sztuce
PS. Dla mnie carbo z leucyna chociaż troche już jest to mistrzostwo świata :P Stack i BCAA już do mnie leci..

Zmieniony przez - Mlodyyy92 w dniu 2011-06-05 01:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie jak ktoś już ma/dostanie jak ze smakiem BCAA. I czy w miarę w wodzie się rozprowadza, wiadomo, że jeśli chodzi o BCAA zawsze będzie kiepsko, ale np jak ktoś ma porównanie do BCAA Xplode Olimpu. Cenowo i składowo wychodzi bardzo dobrze, tylko o ten smak się boję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104156
tomekooooo:

https://www.sfd.pl/Smaki__bcaa_sfd_-t747617.html 

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
pomyślcie nad dobry tanim bulkiem 50/50 w miarę przystępnej cenie bo te co teraz na rynku są to mają ceny białka to się nie opłaca kupować, a dobrze by było wypić jednego shejka zamiast oddzielnie białko i carbo

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Albo pomyśleć chociaż nad zgraniem jakiegoś jednego smaku Carbo i WPC..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
badanie na własną rękę, jedynie do wglądu moderatorów.
vitafit było badane kilkukrotnie, nie tylko przeze mnie ale przez dwie inne osoby, bo wynik prawdę mówiąc był zaskakujący - 109-110% deklarowanej zawartośc


To znaczy że zamiast 80g białka na 100g, było ~87g białka? Myślałem że metodą ultrafiltracji, jaką uzuskuje się WPC można maksymalnie osiągnąć 80% białka. Powyżej to już izolaty/hydrolizaty. Czy wiec WPC sfdowskie jest w rzeczywistości izolatem? Nie rozumiem tego, czy ktoś może mi to wyjaśnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też jestem ciekaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MSM dla koni - stosował ktoś?

Następny temat

cykl na WF

WHEY premium