SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne nowosci od SFD BCAA, Kreatyna, STACK!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Ja brałem wraz z 400mg kofy i jestem bardzo zadowolony. Trening dużo lepszy niż na samej kofie, skupienie, pompa, wytrzymałość na plus. Nie czułem tylko 'igiełek' po BA ale dało się odczuć na treningu, że tam jest :P

Zmieniony przez - Mlodyyy92 w dniu 2011-06-10 12:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 808
Bcaa zamówione :) Mam nadzieje, ze w przyszłości dodacie tez inne smaki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Czy ten Stack jest podobny do Storma ? .. Bo zamiazam zrobic cykl ze Stormem i niewiem czy sesowne bedzie dołączenie tego nowego Stacka SFD, czy powinienem inną przedtreningówke dać. ?

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
aktualny storm to prawie sama kreatyna, ten lepszy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
miarka stacka ma więcej niż porcja o prawie 10 gram. właśnie zważyłem i wypiłem z capsem TSE olmipa. smak super. idę na trening to napisze później jak było

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
nocwięc po pierwszej porcji szału niema jak narazie. pompy też niestety. choć robiłem barki a tu o pompę u mnie ciężko. inna sprawa że jestem po rannej zmianie, a robię w górnictwie i jestem tak zajechany, że nie wiem czy cokolwiek bym mi pomogło w treningu. zobaczymy w poniedziałek rano przy klacie i przed robotą. może będzie lepiej.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Mam pytanie jak smakuje Bcaa Vitafit, bo jeśli podobnie do Bcaa Xtra z Acti to biore w capsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Każde bcaa smakuje podobnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
absolutnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Gdzieś na forum czytałem że smakuje bardziej kwaskowo i tak jak cytrynowa woda mineralna, bo ja na sam widok Bcaa Xtra wymiotuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MSM dla koni - stosował ktoś?

Następny temat

cykl na WF

WHEY premium