SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
Cześć choruszko! Polecam napar z imbiru z cytryna i miodem, kilka razy dziennie. odkąd cala zimę jem homeopatie przestały mnie dopadać te wieczne zaziębienia i bóle gardła, a trwało to odkąd z ta tarczyca zaczęło mi szwankować. miód najlepiej manuka ale zwykły może tez być. Szybko zdrowiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witam

Nareszcie w domu! Na własnych śmieciach trenio lepiej idzie i o jedzenie nikt się nie czepia.
Clamann dzięki za radę, w razie draki będę korzystała Kokosikowi też dziękuję

Konkrety!
Trenio:
1. Górna część pleców, szyja i głowa leżą na piłce, kolana ugiete pod kątem prostym, stopy przylegają całą powierzchnią do podłogi. Wciskając mocno łopatki w piłkę i stopy w podłogę, napnij pośladki i brzuch, wychyl miednicę ku górze (tak jakbyś chciała zbliżyć kość łonową do mostka ). 3x 30 sekund (było lepiej niż ostatnio, ale dvpa boli)

2.Mostek na piłce: 3x 10 powtórzeń. (odczucia podobne jak powyżej)

3. Jak wyżej, ale opierasz się na jednej tylko nodze, druga jest
uniesiona w górę. Przytrzymaj w górze przez 3 sek. 3x5 ( w końcu się udało)
4.Russian twist 3 x10 powt.
5.Drop and recover 3x 10
6. "Spacer" z nogami na piłce+turlanie pod siebie: 3 x5 powt. (dałąm radę spaść z piłki mniej razy niż ostatnio. Kluczem jest wykonywanie tego ćwiczenia niesłychanie powoli )
7. Twisty: miało być 3x 15sek, (ale piłka nie turla się między nogami jak na filmiku )
8. Odwodziciele na piłce na piłce 3 x5
9. Przywodziciele na piłce 3x5
10.Plank na piłce (pupa i brzuch napiete, biodra w jednej linii z tułowiem)- 10 sekund
11.Tilt połączony ze spinaniem brzucha (bez obciążenia); 3 x5 powt.
12. Wznosy z opadu na piłce 3x 5

I miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witam

Miska dziś czysta, taka jak wczoraj.

Pomierzyłam się dziś i bardzo mi się podoba to co widzę Na zielono plusy, na czerwono minusy



Jest dobrze zatem. Po prostu muszę się więcej ruszać poza treningami

Wczoraj byłam u pani dermatolog, która powiedziała mi, że niepotrzebnie przyszłam. Szkoda, że nie poinformowała mnie wcześniej, że po dermatoskopii nie mam po co się zjawiać u niej, nie musiałabym wstawać o 6:00 żeby na 7:45 się wyrobić

Zmieniony przez - Crispy w dniu 2013-04-05 14:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witam

Miska czysta, taka sama jak poprzednio.

Odczuwam teraz wspaniałości te diety, w postaci awersji do słodyczy. Moja współodchudzająca się koleżanka (oczywiście metodą 1000-1300 kcal, nie da się namówić na lejdis niestety) w czasie świąt i tydzień po wpadła w ciąg napadów na czekoladę i chipsy. I nie dała sobie wytłumaczyć, że to głównie przez tą tragiczną dietę. Dlatego w nosie mam już ten cały nasz czelendżyk i w końcu nauczyłam się, że każdy musi się nauczyć efektów złych diet na własnych błędach.

Atoli, z czystego narcyzmu, chcę doprowadzić się do takiego wylaszczenia, żeby wiła się w paroksyzmach zazdrości Mam jakąś dziką ochotę udowodnić, że droga Ladies to jedyna słuszna droga

(ale, żeby nie było, robię to głównie dla siebie, choć może to tak nie wyglądać )

Trenio:
1. Górna część pleców, szyja i głowa leżą na piłce, kolana ugiete pod kątem prostym, stopy przylegają całą powierzchnią do podłogi. Wciskając mocno łopatki w piłkę i stopy w podłogę, napnij pośladki i brzuch, wychyl miednicę ku górze (tak jakbyś chciała zbliżyć kość łonową do mostka ). 3x 30 sekund
2.Mostek na piłce: 3x 10 powtórzeń.

3. Jak wyżej, ale opierasz się na jednej tylko nodze, druga jest
uniesiona w górę. Przytrzymaj w górze przez 3 sek. 3x5
4.Russian twist 3 x10 powt.
5.Drop and recover 3x 10
6. "Spacer" z nogami na piłce+turlanie pod siebie: 3 x5 powt. (nie zlatuję już z piłki tak często jak poprzednio, z treningu na trening jest co raz lepiej)
7. Twisty: 3x 15sek, (średnio mi to wychodzi)
8. Odwodziciele na piłce na piłce 3 x5
9. Przywodziciele na piłce 3x5
10.Plank na piłce (pupa i brzuch napiete, biodra w jednej linii z tułowiem)- 10 sekund
11.Tilt połączony ze spinaniem brzucha (bez obciążenia); 3 x5 powt.
12. Wznosy z opadu na piłce 3x 5

Zmasakrowałam sobie tym treningiem brzuch, bolał jak cholera. Dziś jest spoko, ale wczoraj nawet podniesienie się z łóżka było bolesnym przeżyciem. Niemniej, podoba się mnie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Cripsy ty fanatyczko

ambitny trenio, trzymam kciuki za sukces i bys pokazala tej kolezance, no !!!

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Kaszmirka, pewnie, że fanatyczka, przynajmniej w słusznej sprawie

Przez ostatnie dni micha czysta, taka jak zawsze, B:120 T: 70 W: 120. Wpadłam już w rutynę

Znalazłam jajka z wolnego wybiegu za 60 gr sztuka. A klatkowe są po 5-10 gr droższe. Więc fajnie

Trening też ten sam co w moim ostatnim poście. Dziś musiałam iść po nim do sklepu, bardzo głupi i bolesny pomysł. Już po pierwszych 30 sekundach tego treningu tyłek chce mi odpaść Jestem już w połowie, bo to cykl na 8 treningów, czyli niedługo będę znowu kombinować, bo nie ma nigdzie kolejnej części. A szkoda.

Napisałabym do Matuccy, w tej sprawie, ale mie chcę jej głowy zawracać. I się trochę boję

W weekend zapowiada się kolejna impreza, bo wspólokatorka ma urodziny. Pozwolę sobie na lampkę wina i nic poza tym. Przepadnie mi sobotni trening, bo od rana przygotowania
Wkurza mnie to, że ostatnio nie ma weekendu, żeby ktoś się nam na głowę nie zwalił, a teraz wyjątkowo będzie to cała banda ludzi i połowa będzie u nas nocować. Lubię domówki, ale z małą liczbą ludzi, którzy jednak nocują u siebie.
Mam nadzieję, że jak się wyprowadzę, to będzie lepiej. Aczkolwiek wątpię, bo grono mojego lubego też lubi huczne spotkania.

Powinnam mieszkać w Puszczy Białowieskiej

I bym zapomniała. Moje jajniki się wściekły! Od 3 dni bolą jak przed okresem i nie dają mi żyć. Więc chyba hormony mi się regulują, bo w ciągu kilku ostatnich lat w ogóle nie dawały znaku życia. Muszę iść niedługo do endo na kontrolę, zrobić badania itp. Ale to po przypływie gotówki niestety.

I to tyle. Mało treściwie, ale w sumie co tu pisać, ja ciągle to samo W piątek pomiary, oby Matka Boska Redukcyjna była łaskawa też w tym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witam

Miska czysta, bilans B:120, T:70, W:120, ok. 1600 kcal.

Nareszcie wiosna pełną gębą, od poniedziałku zaczynam bieganie. Mam pod blokiem fajną górkę do wbiegania i zbiegania, więc ją wykorzystam

Trening

1. Górna część pleców, szyja i głowa leżą na piłce, kolana ugiete pod kątem prostym, stopy przylegają całą powierzchnią do podłogi. Wciskając mocno łopatki w piłkę i stopy w podłogę, napnij pośladki i brzuch, wychyl miednicę ku górze (tak jakbyś chciała zbliżyć kość łonową do mostka ). 3x 30 sekund

2.Mostek na piłce: 3x 10 powtórzeń.

3. Jak wyżej, ale opierasz się na jednej tylko nodze, druga jest
uniesiona w górę. Przytrzymaj w górze przez 3 sek. 3x5
4.Russian twist 3 x10 powt.
5.Drop and recover 3x 10
6. "Spacer" z nogami na piłce+turlanie pod siebie: 3 x5 powt. (dałąm radę spaść z piłki mniej razy niż ostatnio. Kluczem jest wykonywanie tego ćwiczenia niesłychanie powoli )
7. Twisty: miało być 3x 15sek, (ale piłka nie turla się między nogami jak na filmiku )
8. Odwodziciele na piłce na piłce 3 x5
9. Przywodziciele na piłce 3x5
10.Plank na piłce (pupa i brzuch napiete, biodra w jednej linii z tułowiem)- 13 sekund
11.Tilt połączony ze spinaniem brzucha (bez obciążenia); 3 x5 powt.
12. Wznosy z opadu na piłce 3x 5

Nadal wszystko po tym treningu cierpi, ale jest fantastycznie. Zostały mi 3 treningi, więc następny będzie chyba trening z piłką dla średniozaawansowanych z artykułu Obli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witam

Trochę mnie nie było, ale ciepło się zrobiło to szkoda mi siedzieć w domu. Chodzę sobie na spacerki, albo do biblioteki, bo trzeba magisterkę pisać

Dieta czysta, treningi były. Tylko weekend 2 tygodnie temu mi się omsknął przez imprezę. Teraz alkoholu unikam jak mogę, tydzień do siebie dochodziłam No i w wymiarach się to odbiło oczywiście, mam nadzieję, że w ten piątek będzie lepiej.

Jutro powinnam zacząć nowy trening, ale redukuję się już 3,5 miesiąca(i 3 dni) i z tego co tu czytałam, po tym czasie powinno się regenerację robić. Więc co teraz? Przyznam, że regeneracja by mi pasowała, bo wyjeżdżam na majówkę na tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy w warunkach domowych

Następny temat

Spamuj z nami, mutantami%-)

WHEY premium