SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Czuję jak mi policzki ze wstydu płoną Trudno, wracam po raz kolejny i myślę, że już na dużo dłużej niż ostatnio. Teraz czuję o wiele więcej mobilizacji, wraz z przyjaciółką postanowiłyśmy wspólnie się odchudzać, a ta, która po pół roku będzie miała ładniejsze ciało coś wygrywa Koleżanka wybrała dietę grupy krwi, nie daje się namówić na Drogę Damy, to się na własne oczy niech przekona, że ta droga, to jedyna i słuszna droga
Przyznam szczerze, że taka mobilizacja była mi bardzo potrzebna, na początek coś takiego się przydaje, a po pół roku mam nadzieję, że mi wejdzie lejdisowanie w krew.

Oczywiście poprzysięgam dodawanie miski codziennie, bez wyjątków i treningi wtedy kiedy będą. Atoli, przyznaję, że do żelastwa jakoś wybitnie mnie nie ciągnie, ale jak mus to mus.
Trening to oczywiście trening z piłką Obliques, do tego 20-30 minut na rowerze, względnie 20-30 minut jogi (to bym chciała codziennie, bo lubię). Zdjęcia i nowe wymiary podam w niedzielę.

Mam nadzieję, że ktoś będzie tu wpadał i mnie monitorował, względnie gnał do roboty

Tymczasem podaję miskę z wczoraj i dziś, z datą wczorajszą, ale dziś było to samo.




Zmieniony przez - Crispy w dniu 2013-01-09 17:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
to ja bede pierwsza
w tym roku zycze WYTRWALOSCI, systematycznosci, pokochania zelastwa i wygrania potyczki z kolezanka

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Jak to mówią - do trzech razy sztuka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Kaszmirko, dziękuję za życzenia, wszystko się przyda
Kokosiku, w moim wydaniu to chyba do 4 razy sztuka

Jeśli chodzi o miskę, to taka sama jak wczoraj. Lubię sobie robić taki zestaw dzienny i eksploatować go do obrzydzenia lub wyczerpania zapasów. Aczkolwiek ryba z piekarnika bardziej mi służy niż wątróbka z patelni, tak mi się wydaje.

Trening to rozładowywanie stresu na rowerku, 20 minut. I powiem szczerze, że nawet te durne 20 minut działa cuda na nerwy i samopoczucie. Ostatni miesiąc sponsorowały początki depresji, teraz jest znacznie lepiej, nie leżę w łóżku dosłownie cały dzień, mam energię i jakoś mi w środku weselej. Jak w końcu chwycę żelazo to będzie w ogóle cudnie. Mam nadzieję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Cripsy zelastwo to najlepsze antidotum na stres. Wiem ze czasem ciezko sie zebrac w sobie, ale juz po treningu czuc ulge i zadowolenie, wiec nie czekaj za dlugo z treningami z zelstwem.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Ok, to już drugi dzień mojego prywatnego "czelendżu" Miseczka czysta, tylko znowu zaczyna się etap: Ledwo Wpycham W Siebie Cały Posiłek, A Po Godzinie Jestem Głodna.

W poniedziałek był trening z żelazem:
Tydziń 1, dzień1 - trening z piłką:
1) wyciskanie hantli płasko: 15x 3,5 kg (waga jednej hantli) - obie serie
2) francuskie uginanie siedząc: 15x 2,5 kg - obie serie
3) wyciskanie hantli siedząc: 15x 3,5 kg (waga jednej hantli) - obie serie
4) wiosłowanie hantlami leżąc: 15x 1kg (na rękę) - obie serie
5)wznosy z opadu: 15 x bez obciążenia - obie serie
6) przysiad z piłką: 15x 4kg na rękę - obie serie
7) wznosy bioder: 15x b.o - obie serie
8) wznosy łydek: 15x 4kg na rękę - obie serie
9) brzuszki odwrotne: 20x b.o - obie serie
10) brzuszki skośne: 20x b.o na stronę - obie serie
11) brzuszki na piłce: 20x b.o - obie serie

Strasznie mi się chce spać po tym treningu No i druga seria już nie idzie tak pięknie jak pierwsza, nogi i łapy mi się trzęsą i siła spada.

Dziś było 20 minut jogi i 20 minut na rowerku stacjonarnym. Ta joga też mi w kość dała Kiedyś miałam po tym zakwasy

No i jeszcze tylko miseczka została:



To by było na tyle z dzisiaj. Jutro znowu żelastwo i to cięższe niż ostatnio Nieszczególnie mnie to kręci, ale muszę wygrać ten czelendż

Zmieniony przez - Crispy w dniu 2013-01-15 20:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
no i dziś zwaliłam. Miał być trening z piłką to mi współlokatorki powracały wcześniej i doszłam do połowy pierwszej serii. W dodatku pożarłam z 10 herbatników z czekoladą i 2 kromki chleba tostowego z szynką -_- Bo się zdenerwowałam tym, że trening się zyebał i głodna potwornie byłam i nie mogłam doczekać się aż mięso się rozmrozi. Od jutra rozmrażam wszystko z rana, żeby było od razu gotowe.

Zgodnie z planem zjadłam dwa posiłki: śniadanie i schab z kaszą gryczaną. Potem zjem indyka z soczewicą i orzechami. Może jakoś w kaloriach się zmieszczę. Obliczę godzinę treningu tak, żeby nikt mi już nie przeszkodził.

Mam nadzieję, że to ostatni post z tego typu wieściami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
10 herbatnikow z czekolada a nie lepiej bylo ze zlosci pojsc na spacer ? to na pewno te wspollokatorki Cie skusily herbatnikami

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
No wiem, mogłam stres jakoś inaczej wyładować :'-( O spacerze nawet nie pomyślałam. Następnym razem będę pamiętała.

Dziś znowu nie zdążyłam chwycić za żelazo, więc została mi tylko rozgrzewka, 20 minut na rowerku. Nie jestem w stanie wyczuć jak dziewczyny wracają, bo czasami nie idą na jakieś zajęcia i mnie zaskakują Jutro kolejne podejście, musi się udać! BMI poinformowało mnie o nadwadze, więc nie jest wesoło.

Tymczasem miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Cripsy to znaczy ze wszystkie mieszkacie w jednym pokoju?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy w warunkach domowych

Następny temat

Spamuj z nami, mutantami%-)

WHEY premium