SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
leah
zacznij od dwojek, jak masz , potem pokombinujesz ....potem mozesz butle z mineralna 5l ....a potem hatle ...a potem ....sztanga ....
Ja już zakup sztangi, ławeczki i innych akcesoriów planuję, a mój biedny chłopak boi się, że babochłopem zostanę Muszę mu pokazać więcej lejdisowych zdjęć, bo na razie nie jest do tego przekonany, bo zdjęcia komentował, że "to plecy jak u faceta". Ale ja się nie dam (jak zobaczył moje rozmrażające się mięsiwa, to się przeraził).
leah
a propos pisania ....pisz do woli ....tylko pamietaj ja mam dwa razy wiecej w metryce latek
Ale problem ten sam
Kajtek_84
Powodzenia Kochana, też mam niedoczynność
To nas tu jednak więcej jest W kupie siła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ja napisze tyle, że podoba mi się Twój avatar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Lucyferka
ja napisze tyle, że podoba mi się Twój avatar
Wzajemnie Czyżbym nie byla jedyną fanką M&A tutaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
a no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Ooo, to Cię będę męczyć o jakieś ciekawe serie, ale to chyba jakoś prywatnie, bo zara sie spamu narobi (a tak wracając do avatara, to próbowałam znaleźć z Gintokim z "Gintamy", ale nie mieli odpowiednich rozmiarów I teraz se o Paincie przypomniałam O matko czas spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Crispy
Ooo, to Cię będę męczyć o jakieś ciekawe serie, ale to chyba jakoś prywatnie, bo zara sie spamu narobi (a tak wracając do avatara, to próbowałam znaleźć z Gintokim z "Gintamy", ale nie mieli odpowiednich rozmiarów I teraz se o zmniejszeniu w Paincie przypomniałam O matko czas spać


Jezus, znowu edycje z cytowaniem pomyliłam, przepraszam dobranoc

Zmieniony przez - Crispy w dniu 2012-08-05 23:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Moja miska na dziś. Udało się nawet przybliżyć do tego 1500 kcal, za pomocą zwiększenia tłuszczy Dalej nie wiem, czy dobrze kombinuję.
Na lodowce wisi przypomnienie o sypaniu cynamonu, kurkumy i piciu imbiru, bo w ferworze przygotowań mięsa do piekarnika się mi zapomina

Miło by było jakby jakaś Szefowa tu wpadła i popatrzyła co i jak, ale wiem, że są zajęte, więc cierpliwie czekam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
poki co dobrez kombinujesz ... jedz na tym co masz a jak szefowe powaracaja z urlopow , z pewnoscia zrobia korekte a i bedziesz miala okazje pokazac ze swoj dziennik i pobyt tutaj traktujesz serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
leah
poki co dobrez kombinujesz ... jedz na tym co masz a jak szefowe powaracaja z urlopow , z pewnoscia zrobia korekte a i bedziesz miala okazje pokazac ze swoj dziennik i pobyt tutaj traktujesz serio
Poczekam cierpliwie, bo widzę jakie ilości postów tu idą Teraz czekam aż się ochłodzi, żeby zacząć ten trening z piłka, bo w mieszkaniu mam 29 stopni, na balkonie 33 i brak tlenu. Mocze ubrania w zimnej wodzie, piję wodę z lodem, a ulga tylko chwilowa. Boję się wyjść z domu, bo mam wrażenie, że się spalę w 3 sekundy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Jestem po rozpoznawczym treningu z piłką Ręce czuję, i piłkę na plecach też
1.wyciskanie sztangielek płasko: 15 x 2 kg (w sensie 2 kg jedna hantelka) w obu obwodach
2.francuskie uginanie rak siedząc: jak wyżej
3.wyciskanie sztangielek siedząc: j.w
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu: pierwszy obwód 15x bez obciążenia, drugi: 15x 0,75 kg (ledwo ledwo)
5.wznosy z opadu: w obu obwodach 15x bez obciążenia
6.przysiad z piłką za plecami: w obu obwodach 15x bez obciążenia
7.wznosy bioder leżąc na piłce: w obu obwodach 15x bez obciążenia
8.wznosy łydek siedząc na piłce: w obu obwodach 15x bez obciążenia
9.odwrotne brzuszki z piłką: w obu obwodach 20x bez obciążenia
10.brzuszki skośne na piłce: w obu obwodach 20x bez obciążenia
11.brzuszki na piłce: w obu obwodach 20x bez obciążenia

Jessooo, ale słabizna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy w warunkach domowych

Następny temat

Spamuj z nami, mutantami%-)

WHEY premium