SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witajcie po raz kolejny.
Oczywiście zaliczam klasyczny powrót "sezonowca": dvpa i reszta ciała mi urosła, dieta co dzień zaczynała się dobrze, a potem niestety niedobrze, a treningów oczywiście niet.

Ale jak już dziś nie mogłam w ŻADNE spodnie się zmieścić, poza jednymi, które miały iść do prania, a ja na miasto, to doszłam do wniosków oczywistych: pora przestać się oszukiwać i szukać wymówek tylko brać się za siebie.

I nie mam pojęcia jak ja to zrobię. Pracę w końcu znalazłam, w cukierni na moje nieszczęście, więc oczywiście podżeram słodycze w ciągu dnia, a po pracy wpyerdalam chleb na zakwasie i liściu kapusty. Praca zmianowa, po 8 godzin, więc jest tak, że albo rano nie mam miejsca na ćwiczenia, bo wspołlokatorki są, a po południu nie mam siły i stopy mi wyją o nie używanie ich. A w pracy często jest tak, że nawet czasu na przerwę i na porządne żarcie nie ma, bo ruch W każdym razie będę musiała coś wykombinować, chyba tylko w wolne ćwiczyć.

I jak się zabrac za trening po tak dłuugiej przerwie? Zacząć od początku (zmniejszyć ciężar i wrócić do pierwszych tygodni treningu z piłką) czy tylko zmniejszyć ciężar? Czy może w ogóle nic nie kombinować?

No ale żeby nie być gołosłowną to wklejam rozpiskę i idę spać, bo o 4:00 wstać muszę Ach, godziny podane są jak są, nie zwracajcie na nie uwagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Nie mogę niestety pisać tak często jakbym chciała, albo nie mam czasu albo śpię
Zmobilizowałam się potężnie teraz, bo moja kumpela upiera się, że na takim żarciu i przy treningach siłowych absolutnie schudnąć się nie da, mimo prezentowanych dowodów. I uparła się pokazać mi, że jej dieta oparta na jogurtach, chlebku wasa i pełnoziarnistym pieczywie oraz indyku jest lepsza.
No to mi wjechała na ambicje Ja też jej będę pokazywała, że Ladies maja racje. Taka motywacja na początek dla mnie jest dobra, dla mobilizacji. Potem wystarcza efekty i pójdzie samo.
W pracy będę musiała się pilnować, bo już automatycznie wyżeram ciastka

No i miska na jutro. Godziny i kolejność posiłków są orientacyjne i pewnie ulegną zmianom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Miska na jutro. Już opracowałam plan jedzenia w ciągu dnia i w pracy i długo z niego nie pokorzystam, gdyż będę się z t robota żegnała I w sumie dobrze, bo mi kolana zaczęły siadać i nawet teraz kucać mi ciężko. Wiecie może jak to naprawić? Jakieś maści czy coś?






Zmieniony przez - Crispy w dniu 2012-11-08 22:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mi pomogło, za radą Obliques,masowanie i rozgrzewanie kolan i przysiady na sucho (tyłkiem do ziemi). Przysiady na boso z szerszym rozstawem nóg (ja to nazywam pół-sumo). Więcej powtórzeń i mniejsze obciążenia. Co jeszcze... rano jak wstajesz to stań tak w odległości stopy od ściany, stopy w takim pół-sumo rozstawia, ręce do góry i opierasz o ścianę i suwając rękoma pościanie przysiadasz sobie na rozgrzewkę kolan 10-20 razy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Dzięki! Ocalone, moje kolana ocalone
Miska taka sama jak poprzednio, dopóki ne wyjem zapasów taka będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64909
Crispy, rozumiem, że teraz tu na dłużej zagościsz, co?

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Moninkaaa
Crispy, rozumiem, że teraz tu na dłużej zagościsz, co?
Taki mam zamiar, bo tycie już mi się znudziło Idzie mi raczej mocno średnio, ale lepie jest niż było. Dziś akurat zrąbałam strasznie, ale to już ostatni raz. Na zakupach dwa dni temu odkryłam, że mi rozmiar zbliża się niebezpiecznie do L, więc trzeba szybko przeciwdziałać

Po pracy wszystko mnie boli, dosłownie. Stopy, kolana, ręce, ścięgna, mięśnie, no masakra. Dziś leżę bykiem i czytam książki,bo na nic innego nie mam siły. Szkoda, że od tego nie robi się sylwetka, bo bym była Miszczem Wszechświata

Miskę na jutro dodam jutro, ale i tak będzie taka sama jak ostatni wrzut. Nie mam weny na kombinacje z jedzeniem, muszę chyba poczytać temat z przepisami i jak będę miała więcej czasu to pokombinuję. Teraz to ja muszę się wyspać przede wszystkim, bo nadchodzący tydzień będzie straszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
U mnie miska bez zmian. Jeśli dojdę do siebie po dzisiejszym zapyerdolu, to w końcu odbędę trening
Wybaczcie lakoniczne wypowiedzi, ale po prostu padam na ryło. Czekam, aż mi się fasola ugotuje i pożrę ja ze schabowym i idę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Dziewczyny, mam pytanie: czy bób należy wliczać do bilansu, czy można go pożerać jak zwykłe zielone warzywo? Bo dynia się wlicza, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
i dynia i bób się wlicza. Przeca bób to straczek

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy w warunkach domowych

Następny temat

Spamuj z nami, mutantami%-)

WHEY premium