SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka z bicepsem?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Ponawiam pytanie bo w sumie nie dostalem za duzo odpowiedzi... Do tej pory laczylem klatke z tricepsem i gdy mocno sie napompuje przy klatce to kompletnie nie mam sily na triceps... Nie raz nawet pomniejszam o 5 kg na cwiczeniu niz jak normalnie cwiczylem... Nie lepiej wtedy polaczyc klatke z bicepsem?? Biceps nie bedzie wtedy taki zmeczony... A triceps wtedy z plecami... Jakie sa wady i zalety takich polaczen?? Z gory dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Niektórzy ćwiczą klatke z tricepsem i jest to dla nich dobre rozwiazanie ja jednak uwazam ze najlepszym połączeniem do klatki jest biceps to tak z mojego oświadczenia biceps jest juz rozgrzany bo pełni role stabilizatora podczas wyciskania.Tricepsa robie razem na treningu z barkami chociarz z plecami tez dobrze wchodzi moim zdaniem sprawdz tą opcje co napisałeś klatka+biceps plecy+triceps jak Ci się bedzie dobrze ćwiczyć to tak zostaw jak nie tyo pokombinuj troche az bedzie Ci się doberze ćwiczyło wszystko zalezy od Ciebie bo pamiętaj to co jest dobra dla mnie moze nie być dobre dla ciebie więc poszukaj najbardziej optymalnego treningu dla siebie!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ja też ćwiczę klatkę z bicepsem. Narazie mi to odpowiada, ale jak powiedzieł Locu musisz sam dobrać odpowiedzni układ dla siebie.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Najlepszym połaczeniem jest metoda prób i błedów oczywiści mozna się wzorować na innych ale metodą prób i błedów dojdziesz to takiego połaczenia jakie będzie dla Ciebie najlepsze wezmy mnie niektórzy się śmieją ze nie powinno się ćwiczyć barków z trickiem bo i takie wypowiedzi czytałem na forum ale m i to odpowiada i tak robie więc powodzenia w eksperymentowani to się ma tak samo jak ilośc sei i powtórzeń sam musisz odkryć ile i jak na ciebie działa moim zdaniem to juz koniec tematu!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie ma wad
sam tak cwicze

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Ćwicze klate z bicem ale od września zaczne ćwiczyć klate z tricepsem i zobacze co jest lepsze

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
mam tak samo jak autor postu, po klacie nie mam sił na trica wiec klate robie zazwyczaj z bicem, a triceps po barkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Nie wiem czy tak można, ale zadam też swoje pytanie w tym poście

Ćwiczę na siłę obecnie takim rozkładem:
Pon: Klatka+biceps
Wt: Nogi
Czw: Barki+Triceps
Pt: Plecy+Przedramiona

Chciałbym spróbować ćwiczenia klatki 2x w tygodniu, tak dla eksperymentu, żeby zobaczyć czymi to da coś więcej niż 1x w tygodniu.
Tak więc pytanie: Gdzie mógłbym "dożycić" tą partię??

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2252
Ronin1310 ja połączyłbym to w ten sposób, choc nie koniecznie będzie on perfecto

Poniedziałek: Klatka + biceps
Wtorek: Barki + nogi
Czwartek: Klatka + przedramiona
Piątek: Plecy + triceps

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się gdzieś walnąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14578
hmmm ronin ciezko bedzie gdzies wrzucic ta klatke.
barki dzien po klacie to nienajlepszy pomysl.
a pozniej tylko dzien przerwy i znow klatka po barkach...
jesli bys koniecznie tak chcial cwiczyc to chyba 5razy w tyg bys musial a to tez nienajlepszy pomysl.
wazne zeby byly minimum 3 dni przerwy miedzy treningiem klatki i jeden trening lzejszy drugi ciezszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
ja ćwicze osobiście klatke z bicepsem ale co jakiś czas zmieniam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa treningu klaty

Następny temat

i co dalej?

WHEY premium