SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
za duże obciążenie dla organizmu:-/ też brzmi dla mnie średnio to wyjaśnienie, zwłaszcza, że babie tłumacze, że kiedyś prawie wyeliminowałam tłuscze, a teraz ich nie ograniczam, babka stwierdziła, że skoro jestem od niej mądrzejsza to powinna się sama leczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
mam wrażenie, że niektórzy lekarze mylą sobie pojęcia, kiedyś było głośno wśród babek typu vitalijki, że przez intensywne ćwiczenia są problemy z okresem, ale winowajcą była dieta, nie ćwiczenia... tylko najlepiej zwalić na to co wymaga wysiłku i niektórzy dalej w to wierzą.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-24 15:11:50

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
weź idź do innego lekarza, bo to z babą co takimi tekstami rzuca nie ma w ogóle o czym dyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
szczerze, jestem po treningu zmęczona, ale nie uważam, żeby to było ponad moje siły ale zgodnie z zaleceniami wrzucę czasowo na luz, pochodzę na zajęcia fitness i powrócę do biegania, mam nadzieje, że z ciężkim trudem zmuszone do wysiłku mięsnie nie zanikną do okresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
dla mnie zakaz "nie, bo nie" to śmiech. Jeśli nie - arumentuj. Argument, że za duże przeciążenie jest z dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Krzyś opłacił jej się ten przemyt.
Kocie, ja ostatnio winko z lidla degustowałam, za 13zł
I spokojnie mogłoby występować jako trunek za 70zl.
A jedzie do mnie nalewka gruszkowa
Myślę, że będzie pyszna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ehh, wiecie dziewczyny, nie mając pól roku prawie okresu człowiek już nie chce się sprzeciwiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
hera, jak kittie idź do innego lekarza... nie cierpię gdy lekarze walą tekstem "wiesz lepiej to sama się lecz" to pokazuje jacy są zamknięci na opinie innych i wierzą tylko temu, co usłyszeli lub co nauczyli się w szkole... kilkanaście lat temu

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
w lidlu mają dobre, tanie wina - w sklepach winiarskich bywają takie same po 3 razy droższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
wiesz Hera, mi się wydaje że Ci opinia tej pani doktor pasuje, więc nawet nie zamierzasz próbować się konsultować z innym lekarzem. Nie krytykuję, spoko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium