SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jeden taki układ miałam dosyć długo i dalej osobnik pozostaje moim przyjacielem, mimo że stosunków seksualnych nie utrzymujemy od kilku lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
jak kochać to tylko tego, ktoremu ufasz i który jest Twoim przyjacielem, czili 3 w 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
katlak, chodzi mi o to pierwsze uczucie, później to już inna bajka, co na nim zbudujesz. Chodzi o to, że na chemii warto się oprzeć, bo w końcu to się skądś bierze. 2 lata temu dostałam istnego zajoba na punkcie mężczyzny (jej, można to pisać nawet z dużej litery) i to się trzyma. A kiedy zaczęłam od takiego "jesteśmy znajomymi, nic więcej", to się skończyło idiotycznie, w ogóle nie powinnam tego ciągnąć jako związku (nie tylko mój przypadek, że to się jednak zdarza).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
chidzłyscie na zumbę? u mnie otworzyli, kusi mnie taka wyżywka, dawno nie tanczyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a to się nie zgadzam. Ja mam szalenie liberalne podejście. Wręcz frywolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
kitttie
a to się nie zgadzam. Ja mam szalenie liberalne podejście. Wręcz frywolne.

ze mna?
bo sei pogubiłam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no
ze stwierdzeniem że kochać w sensie fizycznym to tylko z miłości. Ja z takimi potrzebami jakie mam, będą stanu wolnego musiała bym się zakochiwać co drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium