SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011



Ja sobie takich rzeczy na siłce słucham, więc to chyba jasne czemu nie mogę znieść aerobików i innych zajęć "okołomuzycznych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
z resztą wierzcie lub nie, na rurze też mi się do tego tańczy najlepiej n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cf grupowy- pewnie jakieś bupressy, wyciskanie itd- ja sobie wyobrażam to w ten sposób, ze każdy ma sztangę i miejsce wokół siebie i napydala- jak jest to nie wiem, bo nie byłam. A muzyka do tego to chyba tylko po to by zagłuszyć jęki i stękanie z wysiłku ćwiczących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ooo akurat wykąpię się bom śliska od masła kakaowego i poskaczę se na słupku rekreacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
no ok ale crossfit z założenia nie jest dla początkujących, obczaiłam filmik dla początkujących i po prostu robią część ćw źle albo "oszukują" w sensie damskie pompki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no z założenia nie jest ale w końcu trzeba to jakoś sprzedać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie - parę klubów w wawie oferuje takie zajęcia promując cf jako "skuteczne odchodzanie" albo inne takie- złapali nowinkę z zachodu i mają nowy sposób na łapanie klienta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to, ze z cf to nei ma wiele wspólnego.. coż bizness is bizness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ważne, że można zrobic na tym hajs.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No wlasnie a jak sie robi te cwiczenia niepoprawnie toz to wypadek murowany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium