SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
hahahaha
Marynara prowadziła 'nierówną walkę z twoją wysportowaną sylwetką"

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie lubię obecnego polskiego kabaretu. sucho i tendencyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Książki Krzyszofa Ibisza, Cichopków i innych beztalenci powinni recenzować w "Nie do wiary".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A Mroczków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
pekajaca podszewka przydazyla mi sie w drodze na rozmowe o prace, w spodnicy pekla. Prace dostalam, wczoraj znalazlam tamta kiece i przymierzylam jeszcze nie spadla przez biodra, ale roznica jest znaczna

mroczki to ja miewam dobre przed oczami, reszta jest zalosna

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
to Mroczki też coś napisały? Heh, kiedyś z ojcem oglądałam M jak Miłość tylko po to, żeby cisnąć z tych aktorów, bezbłędnie umieliśmy przewidzieć fabułę kolejnych odcinków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wiem, tak strzeliłem. Telewizji nie używam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
kiedy będzie wiadomo kto się załapał na marchewkę z Treca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Jeszcze ta żona Pazury, co się dała Agentowi Tomkowi, napisała dzieło... Ale zawsze szybko przemykam obok takich pozycji, żeby nikt nie zobaczył, że w ogóle mogłam stanąć obok czegoś takiego. Tak samo miałam z Cosmo, ale ostatnio się przekonałam na trochę, musiałam się odmóżdżyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
właśnie, wie ktoś coś o marchewce Trecowej?
Toć to trza uiścić jakieś plany jesienne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium