SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
chyba nie jestem taka wredna jak mi wmawiają wszyscy moi byli ładnie mi zadzwonili z życzeniami hmmm chyba że wiek mi wypominają złośliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
o takie o, ale chuyowo widać bo to kompem cyknięte bo aparat rozładowany. Ale zayebiste i za jedyne 89,90




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
E i tak pewnie wygladasz 10 lat mlodziej od nich Mezczyzni po 30. wygladaja za zwyczaj (nie mowie,z e wszyscy ) jakby ich walec przejechal i mieli permamentny stan przedzawalowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, zayebiscie wyglada.
A masz jakis plan jak w nich sie wysiusiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
już po kilkunastu minutach na dupie robią się luźne
teraz zaczynam się akurat martwić że jak mi się okres skończy to się jeszcze za duże zrobią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Flaki uwielbiam , kiedyś spróbowałam z żołądków drobiowych ale to nie to samo. Golonko tez wymiata ale mój mężuś nie lubi i zawsze musze się czaić z jedzeniem coby mnie nie znielubił. Uwielbiam chrupac chrząsteczki ku rozpaczy mojego psa i męża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Kittie super spodnie. Bunia w zasadzie mój pierwszy były wygląda fajnie ale on zawsze mega sportowy typ jest piłka nozna góry narty, a reszta to tak sobie a przyszły były mąż nawet jak miał 20 lat to wyglądał na 10 lat więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
kittie niech cie................... wyglądasz zajekvrwabiście czuje zazdrosć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no to teraz jeszcze buty z ćwiekami mi potrzebne.
wracam do korzeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Katlak wszystkiego najlepszego motywacji, siły i powalających efektów pracy życzę

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium