SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja w stolicy nie spotkałam się z zajęciami crossfit, a może niedokładnie szukałam, myślałam, że taki trening można sobie tylko samemu zoorganizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
a co do fitnessu to laski strasznie krytykują, rozumiem z jednej strony a z drugiej te babki które do mnie chodzą mają czasem po 50 lat i zero ruchu, widzę jak się wkręcają i jak potem zaczynają coś robić i uważam że to jest fajne. Ja też zaczynałam od chodzenia na aerobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja teraz robie trening Wodyna i podoba mi sie, chociaz na poczatku nie wiedzialam zupelnie jak go robi. teraz znalazlam jego notatki i juz jest i progres i w ciuchach mnie

Terco, ja tez zaczynalam od fitnessow. Dzieki np Body Pump pomyslalam zeby cos wiecej robic, bo mi przestalo wystarczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Bunia ja robiłam crossfit w domu, potem leżałam na podłodze i myślałam czy zwrócę posiłek który jadłam czasem 3h przed czy nie... Nie wiem jak jest na grupowym crossficie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nienawidzę aerobiku całym swoim serduszkiem - takie podskakiwanie do rytmu doprowadza mnie do k***icy macicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
też uważam, że sport ma sprawiać radość, kiedyś miałam fazę na bieganie, potem wkrecilam sie w Magic, a teraz podobają mi sie ciezary, a nie znosze zadnego aero... czlowiekowi sie odmienia ciagle... ateraz nie mam ochoty na cwiczenia i chyba dzisiaj tez sobie trening odpuszcze, ale miske bede trzymac czystą, a co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale lepszy chuyowy ruch nich żaden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja bym chciala pojsc na grupowy zeby mi pokazali jak robic prawidlowo cwiczenia ekspansywne.

Kittie, ja na takie fitnessy nei chodzilam Chodzilam na body pump/conditioning i na spin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
w Poznaniu Reebok organizował jakieś zawody w crossficie, coś takiego może być fajne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
ja tez chodziłam zawsze na jakieś z hantlami, pierwszy raz poszłam na body pump w Hiszpanii ale tam wszyscy traktowali to jak rozgrzewkę i szli potem na siłkę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium