SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
który z resztą znalazłam w matczynej szafie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale walizkę napakować trzeba po brzegi - niech celnicy widzą, że na bogato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale jak jedziesz gdzies w obce miejsce to mozna fajne rzeczy przywiezc.... Pamietam pojechalam keidys na weekend do Hiszpanii i przywiozlam ze 15 par gaci, bo fajne takie brazylijskie znalazlam

A alkohol, a kielbasa lokalna czy inne specyjaly... Trza se zawsze troche zostawic miejsca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jakie nowe...przecież do domu jadę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzięki za podpowiedzi, przeczekam jeszcze ten tydzień i poproszę Obli o wizytę u mnie. Nie chciałam do tej pory jej prosić, bo wiem jak jest zalatana i ile nas tu jest pod Jej opieką :)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jeszcze czekin na stronie luftwaffe nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No tak... Ty wlasciwie moglabys wziac walizke tylko w jedna strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Musia jeszcze zamiast cięć można zwiększyć intensywność treningu, bardzie się do niego przyłożyć czy w aero szybciej nogami przebierać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Arphiel
Musia jeszcze zamiast cięć można zwiększyć intensywność treningu, bardzie się do niego przyłożyć czy w aero szybciej nogami przebierać


Fela mówi, że mój trening jest dosyć intensywny, a robię go pod jej okiem, więc zakładam, że się dobrze przykładam, bo inaczej by korygowała. Może jedynie czas aero zwiększyć, tylko chyba tam trupem padnę wtedy, bo ledwo daję radę to co teraz robię

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
a no chyba, że tak

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium