SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Obli - tak

no a pozniej to Hiszpania, ide dzis szukac stroju kapielowego ale jak bede miala wydac majatek na to, to pojade w starym

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Obli, Ruda zarzadzila taki tytul Nie bedziemy z sila wyzsza dyskutowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, ebay albo brastop przeszukany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
przeszukany i figleaves tez, ale ze chcialam przymierzyc najpierw to stawialam na sklepy normalne i tak zeszlo, a w tym tygodniu to juz za pozno na przesylke... no mam problem z rozmiarem, nosze obecnie 36ff glownie frei i powoli powinnam inwestowac w 34, wiec nie wiem jaki rozm innej firmy wziac itp itd

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
musze przyznac ze zmiana calej odziezy naraz jest finansowo niemozliwa, a jest plan na jeszcze mniejsze rozmiary

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, ja bym zamowila cos z netu i tak, bo mozesz zawsze odeslac Zamowic z kilk atych kostiumow a reszte odeslac. Wiem, ze i figleaves i brastop bardzo szybko wysylaja

To nie kupuj calej garderoby; w koncu wystarczy pare sztuk na kolejne pare miesiecy a pozniej kupisz reszte Ja teraz kupuje najpotrzebniejsze W moim wypadku mam jeszcze sporo rzeczy na mnie teraz dobrych, bo ja tylam i chudlam na zmiane :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Acha, La Senza istnieje jeszcze? Oni maja tanie kostiumy, tylko nie wiem czy w dobrych rozmiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Anister ja w tymczasowe rozmiary zaopatrywałam sie na ebayu i na wyprzedażach 90% mojej garderoby kosztowało 3-5 funtów

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Rzabba, pewnie Po cholere inwestowac w cos co i tak moze byc do doopy za pare miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia, musieliby bardzo szybko wysylac zeby do soboty dotarlo , poza tym nie chce ryzykowac przesylki w poniedzialek jak w sobote wyjezdzamy....niby tez mialam rzeczy z kazdego etapu tycia, ale ostatnio to nawet gatki musialam pozmieniac, kurtke na zime jak przymierzylam to chlop mi powiedzial zebym na ciaze sobie zostawila bo jest duzo za duza, i wczoraj wyciagnelam buty- i tez sa k***a za duze. Stopy mi schudly (fakt)

jade dzis do o*****ow

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium