SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja poszlam na magic we wtorek, wzielam konkretne obciazenia na sztange (20kg) a nastepnego dnia dalam rade tylko 5 przysiadow z normalnego treningu silowego, wiec jednak ten trening z duza iloscia powtorzen dziala jak sie oczywiscie czlowiek przylozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja sobie raz w parze z kumplem zrobiłam jak były pustki na siłce, taką motywację z tego miałam że patrzyłam nie niego i czułam się jak upośledzone dziecko

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-09-21 12:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
ja piernicze obejrzałam filmik i mi się łezka w oku zakręciła...pamiętam jak w zeszłym roku robiąc TGU prawie się hantlem w łeb stuknęłam bo pośliznełam się na mokrej od potu podłodze na fitnessie takich wrażeń nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja nie przepadam za grupowymi, bo wszyscy ładnie w takt muzyki a ja jedyna macham jak popadnie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no ja mam to samo co Arphiel, jestem anty-rytmiczna - wszyscy w lewo a ja w prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
no właśnie a jak wyglądają grupowe????W rytm muzyki? to bez sensu bo cała grupa musiałaby być na tym samym poziomie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no właśnie nie wyobrażam sobie cf w grupie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja raz byłam na jakiś abt czy coś- wyszłam po 10 min- mój musk nie ogarniał tych wszystkich "mamboszase" itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Oni prowadza takie zajecia dla poczatkujacych, o to mi chodzilo: http://crossfitlondonuk.com/what-we-do/crossfit-beginners/. 

Arphiel, u mnie to samo dlatego na zumbie moja noga nei postala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium