SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i marchewka/ Etrala / podsumowanie str. 17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7397
o wow! niesamowita utrata brzuch, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ruda Ususzyłaś nam Etralkę!!!
Podobują mi się plecy.... bardzo. I pupa poszła do góry.
Bardzo, bardzo mnie się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Tak szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się tak niesamowitej przemiany .Aż ciężko mi uwierzyć .Sądziłam ,że z brzucha niewiele zejdzie (brzuch- moja obsesja),a tu taaaaka niespodzianka .Re-we-la-cja !
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Pięknie, a jeszcze jak się popatrzy na zdjęcia z 2011 to w ogóle szczena opada

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak zobaczyłam zdjęcia z 2011 to aż oniemiałam. Ile Ty dziewczyno pracy włożyłaś! Rok czasu a jaka fantastyczna przemiana podziwiam i szczerze gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
ETRALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Piękne osiągnięcia w konkursie:)ależ Cię wysuszyło!!! dobudujesz mięśnie i będziesz Laska Nebraska!! Miss Universe a zdjęcia porównawcze odebrały mi mowę!! FANTASTYCZNa przemiana!!! Widać że przez ostatni rok ciężko pracowałaś i walczyłaś na treningach!! Bravooooooo!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
omg - pozamiatałaś - a jak się popatrzy na te zdjęcia z 2011 to w ogóle dupa urwana
Zayebiście - nic dodać, nic ująć - teraz możesz zasiąść i jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Czwarty raz ogladam zdjecia porownawcze i nie moge wyjsc z podziwu. Przepieknie :) gratuluje osiagniec!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dla początkującej

Następny temat

Dziennik PALMY

WHEY premium