SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i marchewka/ Etrala / podsumowanie str. 17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Etrala powodzenia

Trzymam kciukasy za osiągnięcie celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Flourish
Jedziesz z koksem Powodzenia!

Btw. Bardzo fajne majciochy


kupione na Euro - nie zdały egzamimu chociaż sumiennie zakładałam na każdy mecz - teraz musza odrobić - biedna Ruda - będzie musiała mnie co tydzien w tych majtach oglądac

shrimp2

I jeszcze pewnie wyższe wykształcenie
Miejmy nadzieję, że tu nie o redukcję idzie



wykształcenie przyda sie tylko do liczenia BTW

cel to praca nad pupą, nogami i plecami - maja być perfekt

Dziekuję za wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
etrala

cel to praca nad pupą, nogami i plecami - maja być perfekt


Dołączam się do grupy wsparcia

Powodzenia!!

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
ooo jakie fajne majty. Słuchaj sie cioci Rudej i bedzie dobrze, powiadomki ON
widze ze masz przysiad 10x10 (chyba komus podpadłaś ), wrazenia beda z pewnoscia przednie

Zmieniony przez - futrzaczka w dniu 2012-10-01 08:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Se powiadomki włączam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Dziękuję raz jeszcze - od dzis cisza w eterze


Tydzien 1 dzień 1

Minął pierwszy dzień na nowej misce i pierwszy trening
Do miski musze sie przyzwyczaić, czuję sie nażarta, to jakies 400 kcal więcej niż jadłam do tej pory, ale czuję, że to się szybko zmieni i jeszcze mogę chodzic głodna

Miska



warzywa: ogórki kiszone, brokuł, pekińska z marchewką
napoje: woda 3 litry, pokrzywa, herbata zielona
suplementy: wiesiołek, magnez, kombucha

trening



opis treningu:

-taka serie przysiadów miałam w poprzednim treningu, byłam już na nia przygotowana ale końcowe przysiady już ledwo szły w górę, nie wiem jaki jest mój max w tym ćwiczeniu, dlatego ciężar dobrałam na podstawie poprzedniego treningu

-RDl - nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam to ćwiczenie i zaczęłam od ciężaru 32 kg, podniosłam o 5kg w kolejnym seriach, ręce mnie bolały, ale to chyba dlatego, ze za wolno schodziłam w dół
do Rudej poszły filmiki z ćwiczeniami do oceny techniki

- przed ćwiczeniami 5 minut pokręciłam na orbitreku i zrobiłam porządne rozciągnięcie, po ćwiczeniach starczyło mi sił na 2 minuty orbitreka :) i rozciągnięcie relaksacyjne, czyli kilka pozycji z jogi, fajnie uspokajają mięsnie po wysiłku


pierwsze koty za płoty, trening niby krótki a ja już czuję mięsien zadka i ud

do jutra



Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-10-01 21:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Tydzien 1 dzień 2

Drugi dzien zmagań, po wczorajszym treningu, czuję uda i pupę, ale też łopatki

Miska



BTW 150/60/200
warzywa: pomidor, ogórki kiszone, brokuł, pekinka
napoje: woda 3 litry, pokrzywa x3, kawa x1
suplementy: wiesiołek, magnez, kombucha

trening


opis treningu

1. wyciskanie płasko - ładnie poszło powyżej 30 kg
2. drążek na siłowni jest bardzo wysoko, z podestem mam za nisko, bez musze mocno podskoczyć i już wtedy ciężko się podciągnąć :) pierwsze razy walczyłam, ale im dalej tym gorzej, nie miałam nawet siły powoli opaść
3. wyciskanie żołnierskie - lubię :) ale dopóki moje ręce są takie słabe, szczególnie po tej ilości opuszczeń, to ciężko będzie tu o progres
4. z wiosłowaniem miałam problem, bo robiłam to dziś po raz pierwszy i nie wiedziałam czy robię dokładnie, konsultacja filmowa u Rudej
5. ciekawe ćwiczenie :) na początek nie mogłam załapać kolejności, poćwiczyłam w domu przed lustrem jak radziła Ania i było ok - dobrze, że zaczełam od cieżaru 2 kg, bo to pozorne z wyglądu ćwiczenie nieźle daje popalić :)




Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-10-02 21:31:19

Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-10-02 21:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Etralka, filmiki obejrzałam. Wiosło do poprawy - technika i na pewno większy ciężar, z którym będziesz musiała trochę powalczyć Przysiad jeszcze raz ujęcie bardziej tył /skos, żeby było widać plecy.
Tu zobacz jak robi Hubert - maxymalnie ściąga łopatki w ostatniej fazie ruchu, masz pracować nie ręką, a grzbietem.


A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dla początkującej

Następny temat

Dziennik PALMY

WHEY premium