SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i marchewka/ Etrala / podsumowanie str. 17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Już prawie tak jakby niedługo połowa

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
w sumie to jestem na takim żarciu mniej głodna ;) chyba że to efekt tylu litrów wody, które przechodzą przeze mnie

4 dzien odwadniania
ostatni trening w całym 12-stotygodniowym cyklu
opadam z sił, w ściąganiu drążka zaczęłam sie poddawać, ale cos mnie ścisnęło i dostałam ognia w tyłek, a raczej w łapy i mimo bólu robiłam te powtórzenia, chyba ogłupiałam

Dzień 3 57 min + 30 aero

1a. wyciskanie sztangielek siedząc - barki 6x15 30s

4/4/4/4/4/4kg

1b. wznosy bokiem w opadzie 6x20 30s

2/2/2/2/2/2kg

2a. ściąganie drążka wyciągu górnego stojąc -prostymi rekami - plecy 6x20 30s

10/10/10x15/10x12/10x20/10x20

2b. wyciskanie młotkowe - klatka 6x20 30s

nie zrobiłam, bo nie wiedziałam co to, instruktora brak

3a. uginanie młotkowe 6x25 30s

3/3/3/3/3/4kg

3b. francuski siedząc 6x25 30s

5/5/5/5/5/5x20

Aero

30 min bieżnia marsz pod górę

miska czysta
dużo mięsa, dużo wody, warzywa mi nie wchodzą, nigdzie nie ma kalafiora, a mrożonego nie zjem bo mi nie wejdzie
zjadam, sałatę, szpinak, rzodkiewki, pomidory

wody, 5,5 litra + 2 jeszcze do wypicia mam
pokrzywa x3





Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-12-20 20:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Piątek- czyli ostatni z odwadniania
dzień koszmar, rano obudziłam się z zajadami na ustach, od razu zaczęłam pić wit B
dziąsła były podrażnione
od 16 nie mogłam nic pić, psychiczne wykończenie, zaczęłam być nerwowa, czułam zmęczenie, wory pod oczami były okropne
miska czysta


wstałam wyspana, bo w końcu nie musiałam w nocy wstawać do sikania

pomierzyłam się i zrobiłam zdjęcia - ciekawość była duża, żeby porównać je z poprzednimi, ale dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby je oglądnąć, więc zanim zrobię podsumowanie wstawię notkę o suplementach jakie otrzymałam przez te 3 miesiące, bardzo mi pomagały podczas ćwiczeń i regeneracji za co bardzo dziękuję !

dostałam
w pierwszym miesiącu

Life energgy ( którego nie moge znaleźc w sklepie Treca ) - Ziołowy suplement o działaniu energetyzującym. Pozwala sportowcom na dłuższy i intensywniejszy trening, zwiększa wydajność, a także opóźnia moment wystapienia zmęczenia - ja po pierwszej tabletce chodziłam jak nakręcona :) na mnie działa

Super Omega 3 - chyba nikomu na tym forum nie trzeba tłumaczyc czym są te kapsułki

Magne-100 - wysokiej jakości kompleks czterech form magnezu oraz wit. B6, wspomagającej jego wchłanianie. Jak dla nie rewelacja, najlepszy magnez jaki jadłam.

Whey creamy coctail - pyszne białko, gęste kremowe, fajnie sie rozpuszcza.

w drugim miesiącu

BCAA Force zwiększa siłę i wydolność podczas ciężkich i długotrwałych ćwiczeń oraz zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania.- Przez okres 3 miesięcy mało miałam chwil kiedy mówiłam, że jestem zmęczona tym wszystkim, pomaga, ale tabletki sa tak duże, że cięzko jest przełknąc tym bardziej, ze dawka to 4-6 szt

Collagen Renover uzupełnienie diety w kolagen osobom narażonym na przeciążenia stawów, w tym sportowcom, ludziom z nadwagą i w podeszłym wieku. - czułam różnicę, stawy kolane nie trzeszczały ani trochu poprawa włosów i paznokci - choć nie wiem czy tylko ten preparat sie do tego przyczynił, skóra na plus ( ale też smarowidła były, więc cięzko określić ) smak wiśni orzeźwiający, lekko słodki, bardzo dobry - uwaga - w pierwszym miesiącu przyjmowałam wg zalecenia 5 g (1,5 miarki) - okazuje sie że 5 g to 1 miarka, czyli przyjmowałam 7,5 g 2 razy dziennie - moze dlatego zmiany były widoczne

magne-100 - j.w.

Omega-3 j.w.

100 % Whey Protein - odżywka białkowa, już nie taka pyszna jak creamy coctail, troche rzadka i gorzej sie rozpuszcza, ale ma mniej tłuszczu, co u mnie było bardzo wielkim plusem !

w trzecim miesiącu

Lipo Pack- wspomagający redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej przyspiesza przemianę materii, działa termogenicznie, ułatwiając przetwarzanie tłuszczu w energię cieplną i jednocześnie hamując jego magazynowanie. Jest to 30 saszetek - jedna saszetka to komplet tabletek, fajnie, ale połknąc to wszystko...juz przy pierwszym rozpakowaniu rozsypały mi sie tabletki i jedna sie zgubiła :)
ale to nieważne, ważne że tłuszcz leci :D udało mi sie zażyć tylko chyba 3 razy przed odwodnieniem, więc nie wiem czy działa, czułam po nim kopa, to wiem ;)

BCAA - j.w. tylko w blistrach

Whey 100 % - j.w. tylko smak Hawai Chocolat - bardzo przyjemny ;)

Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-12-22 17:33:34

Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-12-22 17:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Podsumowanie

Ruda - bardzo, ale to bardzo dziekuję ! za cierpliwość, za informacje, za motywację - jesteś wielka !

I mojemu mężowi, za wsparcie i macanie dupy, czy jest w lepszym stanie


Redukcję uważam za zakończoną !
Chyba nie udałoby mi się tak szybko i ładnie zrzucić tego tłuszczu, gdyby nie ten konkurs, bardzo pomogły mi ćwiczenia ustalone przez Rudą - pierwszy etap to były plecy, nogi z dodatkiem klaty, drugi etap, to klata i łapy z dodatkiem na nogi :)
do tego calanetics raz w tygodniu - pomagał mi sie rozciągać - bardzo fajne ćwiczenia, wprowadze je częście do swojego życia

i wytrzymki, uff - dawały w tyłek, nieraz miałam większe zakwasy niz po treningu siłowym

długie aero było dobijające - szkoda że dopiero na samym końcu znalazłam na nie sposób - wgrałam ebooka na mp3 - o wiele lepiej się ćwiczy - mimo, że z ksiazki wiele nie wiedziałam, bo skupiałam sie bardziej na trzymaniu tempa, to czas szybciej płynął


Nauczyłam się robić prawidłowo przysiad, inne ćwiczenia również korygowałam filmami przesyłanymi do Rudej, w tamtym roku zaczęłam dopiero chodzić na siłownię, wiele z nich jest mi jeszcze nie znane, ale staram się ciągle uczyć i poprawiać

Dziekuję za to co osiągnełam przez te 3 miesiące !

Pomiary - tydzień odwadniania to dla mnie szok, nie myslałam, ze mam w sobie tyle wody, waga i cm oszalał, tyle nie spadło nawet w 3 miesiące



Fałdy- to była największa motywacja do dalszej walki, bo cm nie spadały, a jak wiadomo, każdy chce widzieć efekt swojej pracy - po pomiarach fałd wiedziałam, że tłuszczu jest coraz mniej

20października/2listopada/11listopada/18listopada/1grudnia /8grudnia/15grudnia /22 grudnia
triceps-20mm /28mm /27mm/26mm /24mm /22mm /22mm /20mm
brzuch-18mm /18mm / 17mm/16mm /15mm /14mm /14mm /11mm
biodro-18mm /16mm / 15mm /15mm /13mm /11mm /10mm /6mm
udo-29mm /26mm / 26mm/25mm /24mm /24mm /22mm /20mm


No i zdjęcia
światło koszmarne dzisiaj było :/

było tak


jest tak


i gratisowe





Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-12-22 17:52:38




Zmieniony przez - etrala w dniu 2012-12-22 17:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No, mąż chyba zadowolony co? Rozumiem, że wybierasz się na sylwka w kreacji z ostatniej foty? Plecy o wiele lepsze, brzucho zassane (chyba już do krzyża przyschnięty ;) ) i pięknie widać mięśnie nuk - ogółem udana akcja :D (śledziłam dziennik z partyzanta :P)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale Cię wysuszyło! Brzuch kompletnie się spłaszczył, tyłek podniósł i jakie masz fajne plecy To teraz to chyba będzie masa, nie? Bo bardziej wyschnąć się już nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Gratuluję serdecznie! :) niby w cm zmian ogromnych nie ma (ale i tak są ) to efekt wizualny robi ogromne wrażenie. Na pewno nie marnowałaś czasu, tylko nieźle pracowałaś - super! No i Ruda - świetny przewodnik i widać dobry motywator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Wow! Pięknie! KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!

Gratuluję!

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
tylko -3cm a na zdjęciach wygląda jakby z 10 ubyło z brzucha. Pięknie wyglądasz, jędrna i zgrabna dziołcha z Ciebie
Jakieś plany po rege czy po prosu ćwiczyć dla przyjemności?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dla początkującej

Następny temat

Dziennik PALMY

WHEY premium