SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12973 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607820
Przykro się to czyta, aż mam wyrzuty sumienia Szkoda, że konkurs zamiast motywować to demotywuje. Drazekm wysoko podniósł poprzeczkę i chyba nikt mu nie dorówna. Jakby uczestników było więcej to też inaczej wyglądałaby rywalizacja. Jsdolan głowa do góry, nie jesteś za stary i mam nadzieję, że to jednak nie jest ostatni konkurs W lipcu zapowiada się ciekawie, a patrząc na to ile pompek robisz na treningu to możesz jeszcze pokazać, że wiek nie ma znaczenia

Podziwiam za te nocne treningi, o tej porze to ja śpię i nie ma szans na żaden trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
jsdolan- bo to jest taki sport w którym obok konkurowania z innymi powinno się konkurować z wczorajszym ja. A nie "bo jestem za stary". Jesteś dzisiaj starszy niż byłeś wczoraj, ale podniosłeś więcej. Co z tego ze są gdzieś siłacze, którzy podnoszą o wiele wiele więcej?
Pięknie tłumaczyłeś idee konkursów jako zabawę - a teraz co? Baw sie dalej - nawet jak koledzy i koleżanki mają lepsze zabawki. Bo chodzi o to aby bawić sie i mieć z kim. A Ty bawisz się w elitarnym gronie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
w grudniu tabelka aktualizowana na bieżąco spełniła swoje zadanie motywacyjne, a teraz jakby za dużo analizowania się wdarło do konkursu, no trudno
najważniejsza jest deklaracja bicia swoich osiągów



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-06-22 17:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No no, martwy 170, to ciut więcej niż Cyplenkov bierze na bicka:

https://www.sfd.pl/art/Fitplota/Denis_Cyplenkov__najsilniejsze_ręce_na_świecie-a2028.html



Ciśnij dalej!
Niejeden o połowę młodszy Ci zazdrości!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ojan - Dlaczego niewesoły ? Chyba że chodzi Ci o małą liczbę uczestników KNL to się zgadzam . Trzeba realizować małe cele by osiągnąć w końcu ten wielki

Viki -To nie tak. Dla mnie to przyjemność konkurować z Tobą i Drazekiem, bo obydwoje jesteście dla mnie nie z tej ziemi i nieprzeciętni . Przegrana z wami nie jest wstydem a rywalizacja mimo wszystko mnie dopinguję. To co napisałem nie oznacza ze się poddaję, nie wycofam się i do mety dojadę, do tego w doborowym towarzystwie

FighterX - Dziekuję . Trzeba cisnąć puki jeszcze jest siła

Paatik - Ależ ja cały czas konkuruję z sobą, pokonuję własne słabości i pobijam swoje małe rekordy . Zauważ że jestem najstarszym uczestnikiem konkursów i biorę udział właściwie we wszystkich, dlatego uważam że czas odpocząć i pozwolić się wykazać młodszym. Może nie startują bo boją się ze mną przegrać .

Kabo - Tabelka jest jak najbardziej OK, problemem jest mała ilość uczestników a ja niestety znacznie odstaję od czołówki . A mówili że to w konkursach Mastiego nikt nie chce brać udziału. Hmmmm.

Panteon - Cisnę jak się da . Denis Cyplenkov to młody facet, gdybym ja miał te 20 lat mniej to kto wie

Dzisiaj przed meczem planowany brzuch
Trening 22 czerwca
Rozgrzewka , rozciąganie 10 min

Ćwiczenia na brzuch
Kółko z kolan - 15p
- 1s x 15p

Kółko ze stania - 25p
- 5s x 5p

Kółko z kolan - 25p
- 1s x 25p

Spięcia brzucha leżąc - 90p
- 3s x 20p
- 2s x 15p

Wznosy tułowia na ławce skośnej z ciężarem na klatce - 80p
- cc +10kg x 20p x 4s


Jutro kolejna siłówka z WL. Czyżby nowy rekord
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131040
Nawaliłeś pan na ten brzuch serii, że ho ho!
Łaziłbym po takim treningu przez tydzień zgięty w pół!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jsdolan5
[A mówili że to w konkursach Mastiego nikt nie chce brać udziału. Hmmmm.


KNL jako całość to nadal konkurs Mastiego
ale nie oszukujmy się, ogólnie jest za mało aktywnych osób w 35+ żeby z tego wyszła sensowna grupa konkursowiczów
zobaczymy co będzie w lipcu, jak wystartuje z 5-6 osób to pewnie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ojan - No "męczę" ten brzuch jak się da i jakieś tam efekty są . Na razie jeszcze schowane pod "kołdrą" ale powoli i z tym sobie poradzę

Kabo - No niestety mam wrażenie ze kiedyś ludzie byli bardziej skorzy do rywalizacji i nie liczyły się nagrody tylko dobra zabawa . No cóż szkoda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
jsdolan5

Kabo - No niestety mam wrażenie ze kiedyś ludzie byli bardziej skorzy do rywalizacji i nie liczyły się nagrody tylko dobra zabawa . No cóż szkoda ...


Coś Ty strasznie biadolisz ostatnio. Pamiętam, za młodu jak człowiek chciał się bawić, to i lustro wystarczało żeby się zalać w trupa i co gorsza, zawsze był remis
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul III

Następny temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

WHEY premium