SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Przecież cały czas się dobrze bawicie, teraz dla zabawy możesz pokonać Szajbę w wykrokach.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Szajba - Może rzeczywiście biadolę . Może rzeczywiście nie mam racji . Postaram sie poprawić . Co do zabawy o której piszesz to kazdy sie bawi jak umie i jak lubi a ta zabawa tylko na początku wydaje sie fajna. W piciu do lustra nigdy niema wygranych, nie ma nawet remisu, zawsze jesteś przegrany . Uwierz mi niestety w tej dziedzinie jestem zawodowcem i osiągnąłem stopień mistrzowski. Jestem niepijącym alkoholikiem. Jak bys mógł prosiłbym aby więcej nie poruszać tego tematu w moich dziennikach .

Lipton - Wykroki to nie jest moje ulubione ćwiczenie i choć podziwiam Szajbe za wytrwałość ( i nie tylko ) to nie widzę sensu w deptaniu w jednym miejscu przez kilkadziesiąt minut. Oczywiście ćwiczenie do KNL zaliczę ale na pewno nie będę sie ścigał z Szajbą bo i tak go nie dogonię i nie mam tyle czasu . Ale przecież Ty tez możesz spróbować swoich sił . No chyba ze nie masz czasu

Trening nocny 23 - 24 czerwiec
Mogło się dzisiaj zakończyć nie ciekawie . W WL miałem planowane 3 x 98 kg i to poszło ładnie ale ubzdurałem sobie żeby spróbować jeszcze 2 razy i to był błąd . Wszystko co sie potem działo było dosyć szybkie. Psychiczne nastawienie było na 3 powtórzenia, czwarte poszło do połowy po czym prawa ręka ugięła się w łokciu, obciążenie przesunęło się na skraj gryfu, bo ja głupi nie założyłem blokady. Sztanga opadła na klatkę, a gdy ponownie ją próbowałem podnieść to talerze zsunęły się najpierw z prawej strony, gdy uciekłem ze sztangą na brzuch to ona przeważyła na lewą stronę uderzając prawą stroną w stojak na sztangielki przewracając go i na koniec zleciały talerze z lewej strony . Huk był straszny . Ja przeżyłem, żona się o dziwo nie obudziła, nie pozostało nic innego tylko pozbierać złom i ćwiczyć dalej . swoja droga szkoda że tego nie nagrałem, musiało to fajnie wyglądać
Trening przebiegał tak:

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 15 min

"Kubany" hantlami - 60p
- 3s x 20p x 5kg,


Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
Wyciskanie sztangi leżąc - 24p
- 48 kg, x 5p
- 55 kg, x 5p
- 65 kg, x 5p
- 78 kg, x 3p - 70% T. Max
- 88 kg, x 3p - 80% T. Max
- 98 kg, x 3p - 90% T. Max


Nogi
Przysiady ze sztangą na barkach - 50p
- 58kg x 10p
- 68kg x 10p
- 78kg x 10p
- 88kg x 10p
- 98kg x 10p


Ćwiczenie na brzuch
Kółko z kolan - 40p
- 2s x 20p

Seria łączona - drążek , wiosło, pompki
Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 65p
-4-5-4
-4-5-4
-4-5-4
-4-5-4
-4-5-4

Podciąganie sztangi w opadzie tułowia - 50p
- 70kg x 5s x 10p

Pompki na uchwytach - 50p
- 5s x 10p

Seria łączona - biceps, triceps
Uginanie przedramion ze sztangą podchwyt - 100 p
- 21kg x 15p
- 36kg x 10p
- 31kg x 15p
- 26kg x 20p
- 21kg x 30p
- 36kg x 15p

Pompki na poręczach - 48p
- 6s x 8p


Rozciąganie
Jutro niedziela bez treningu, dzień wolny poświęcony rodzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Jsdolan-nie rozmiękaj-słowa niszczą czasem bardziej niż czyny.:)

Do tego "marudzenie" to nasza cecha narodowa-trzeba się jej wyzbywać a nie pobudzać ,rozwijać.

To wpływa negatywnie właściwie na wszystko-nie tylko na trening :)


Prosty przykład : wystarczy powiedzieć lub nawet tylko pomyśleć - Nie Chce Mnie się przed treningiem,przed pracą,czy na treningu lub w pracy.


Skutki są natychmiastowe i opłakane a co najgorsze długo trwałe.

Czyli teoria fal na plaży -wszystko zniwelują ,wygładzą i nawet nie będzie miejsca /czasu na coś innego.

Nawet pisanie o tym jest niebezpieczne ,bo już w głowie zaczyna krążyć-nie chce mnie się :)

A ja na trening za 35 minut :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
jsdolan5
Szajba - Może rzeczywiście biadolę . Może rzeczywiście nie mam racji .

Nie pisałem, że nie masz racji. Naisałem tylko że biadolisz, a to w żaden sposób nie poprawi obecnego stanu rzeczy.
A wykroki? Wykroki warto polubić. To jedno z niewielu ćwiczeń angażujących całe ciało i nie koniecznie trzeba dreptać na pusto

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z wykroków przynajmniej wyszla nauka dla moderatorów zeby na przyszlosc cwiczenia konkursowe z masą ciala ograniczac czasowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wtedy niestety tracą na jakości wykonania

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Wtedy niestety tracą na jakości wykonania

Zgadza sie, ale zawsze mozna sprecyzowac techniczne wymagania jak w pompkach u Wycwiela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zobaczymy tylko czy ktoś wystartuje

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Zobaczymy tylko czy ktoś wystartuje

A to juz inna sprawa bo na starty w konkursach wplywają rózne czynniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Masti - Na każdego przychodzi przesilenie ale mimo wszystko staram się nie odpuszczać . Jak widzisz nawet w nocy trenuję . Muszę jednak mierzyć siły na zamiary a ja cały czas mam tendencję do wyznaczania sobie celi jak bym miał 20 lat mniej. Trzeba przejść na system wolniej ale jednak do celu .

Szajba - Późna godzina i taki skrót myślowy się wkradł . Miało być "Może rzeczywiście nie mam racji i to tylko taki chwilowy zastój" nie było tu odniesienia do twoich słów, to miała być taka moja refleksja . A wykroki cóż kiedyś robiłem ale z obciążeniem i nie jest powiedziane ze znowu nie będę robił, w końcu MC też kiedyś nie lubiłem. A wykroki w twoim wykonaniu to rzeczywiście majstersztyk i w ogóle w tego typu ćwiczeniach jesteś świetny, co z tego że gorzej Ci idzie ze sztangą jak sylwetkę masz super. A ja wykroki cienko, sztanga mnie przygniata, a sylwetka jak kloc .

Drazekm - Moderatorzy czasami zapominają że na tym forum są ludzie o wybitnych zdolnościach i jakieś tam wykroki czy planki to dla nich mały pikuś
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul III

Następny temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

WHEY premium