SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest tu jakiś cwaniak? %-) vol. 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie mów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
hrhrhrhr

Marta ja sobie kakao zalewałam małą ilością gorącej wody, żeby się rozpuściło i do tego jogurt. Normalnie straciatella


Mam już moje kochane, czerwone, piękne, cudowne, wspaniałe moto ale słabo się jeździ bez lewego lusterka

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kurcze jaka pani szos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
pani szos z pilotem przed sobą

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z pilotem przed sobą





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Faaajnie by było gdyby był taki

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wiecie, mam zainstalowny chinski software na ktorym moge ogladac seriale bez logowania sie na megavideo

Moja wspollokatorka jest chyba lesbijka, bo macala moje udo z uznaniem. Albo chce mnie upiec na kolacje

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magdaleno, obawiam się, że to pierwsze

Z DH s. 7 jesteś na bieżąco?
Bo wiesz, jeszcze Cię czeka Grey's Anatomy, Private Practice i House MD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No ona niby ma gacha, ale kto ja tam wie. Kladzie sie na mnie, ale moj pies tez to robi.
Ja jestem jak to ladnie okresla sie po angielsku 'amused'. Nigdy nie mialam takiej kolezanki, tzn. takiego dzieciaka, zawsze tylko zmije

Tam DH, teraz jestem na etapie mlodziezowym, Gossip Girl i takie tam. WLasnie ogladamy pirackie Sex in the city i ona mnie pyta dlaczego Mr Big nie poslubil Carrie. Wiec niestety teraz nastapi ten moment kiedy zburze jej swiat i uswiadomie, ze sa mezczyzni, ktorzy nie chca sie zenic (ale na szczescie interesuja sie mna wiec jej ryzyko jest ograniczone)



Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-10-14 21:59:02

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wstawać!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy dziennik treningowy

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium