SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest tu jakiś cwaniak? %-) vol. 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta poczekaj az to chudniecie sie w gore przeniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Iza, mam zapalenie ścięgien łączących większość mięśni poniżej pleców (czytaj: boli mnie d.upa) i nie wolno mi robić: przysiadów (szczególnie głębokich), MC i suwnicy. Do wykroków ani jakiś wymachów nogami się nie czepiał. Ogólnie wszystko co wprowadza biodra w ruch mogę robić, ale izolowanie na maszynach.

Dobrze że jestem w takim dziwnym okresie życia w jakim jestem, bo inaczej to pan ortopeda mógłby rumieńcem spłonąć pod gradem lekko kłopotliwych pytań

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dobry!

potrzebuje MOCY czuje sie dzis jakby ktos ze mnie wypuscil powietrze
wszystko przez to ze sie nie wyspalam, o 4 rano obudzil mnie koszmar, masakra dawno czegos takiego nie mialam, obudzilam sie z placzem, sceny konca swiata i smierci mojej matuli to nic przyjemnego brrr!...chyba pora do domu zadzwonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
e gruszka koniec swiata nie jest taki nieprzyjemny, pomysl sobie ze nie bedziemy sie musieli meczyc dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja się obudziłam chwilę po 5, bo mi się coś ubzdurało

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Monia, snu nie zazdroszcze, nie cierpie mieć koszmarów. Ale na ten grudzień 2012 to czekam, ciekawosć mnie zżera czy coś się stanie czy nie

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja musiałam wstać wcześnie, żeby rzęsy odpowiednio przygotować do kokieteryjnego trzepotu Rozumiecie, promotor zaczyna na mnie napierać

Iza a jak długo to potrwa te przechodzenie chudnięcia w górne partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
iza

no ale w cala sytuacje byli zamieszani kosmici i dziwne warunki pogodowe, a dodatkowo wszystkich ludzi spedzili na pola uprawne za moim domkiem w Polsce, najgorsze bylo to przejmujace poczucie grozy,sie balam zasnac spowrotem

ale pozniej bylo przyjemnie, snilo mi sie pieklo bardzo fajne, meskie diably po nim spacerowaly*


* i pomyslec ze wczoraj napilam sie herbatki pomagajacej wyciszyc sie przed snem, ulatwiajacej zasypianie i pozwalajacej obudzic sie wypoczeta, co oni tam dosypuja to ja nie wiem, wyrzucam badziewie w cholere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gruszka dawaj przepis na ta herbatke

Maja grudzien 2012?? nie slyszlaqm? czy to Swiadkowie Jehowy wyliczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Mayowie. Nawet film był.

A wg naukowców ma być zmiana biegunów (na czymkolwiek miałoby to polegać) wtedy

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy dziennik treningowy

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium