SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest tu jakiś cwaniak? %-) vol. 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Obli, co powiesz na rozkład:
140B/70T/175W przy wadze około 70kg?

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty mi kazesz liczyc tak z rana
Pewnie ze moze byc kazdy rozklad moze byc dobry, tylko ty jestes w stanie stwierdzic ile czego ci odpowiada, byle by jednak to bialko bylo 1,5-2g/kg
Acha i jakby co to pierw obetnij kalorie z tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
oj tam z rana, ja o 6tej wstałam, już pobiegałam rekreacyjnie a zaraz idę zapisać się na siłownię. Z siłowych ma co prawda tylko maszyny, ale że mi sztangi tykać i tak na razie nie wolno to na pierwszy miesiąc pasi jak ulał

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O teraz tez przeczytałam, koleżanka widzi co chce zobaczyć: cóż temat cycków sam sie nasunął jako komentarz do wypowiedzi kolegów, którzy komentują zdjęcie koleżanki (w końcu sama tego chciała wklejając takowe) tak jak to mężczyźni maja w zwyczaju w swoim zamkniętym gronie, co dziwnym sposobem nie jest obraźliwe bynajmniej w ustach mężczyzn a w ustach kobiet już tak .
Niestety zawsze będzie kojarzyło z kobieta "inteligentna i oczytana" wraz z tym charakterystycznym ruchem rąk, jaki zwykli panowie wykonywać to mówiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ale nie wiem czy zauwazyliscie ze temat "Olimpia odpowiada na wasze pytania" jest bardzo rozwojowy wrecz zaiwania jak glupi do przodu

i pewnie sie zastanawiaja dlaczego?...ale o co pytac kogos kto ma wybitnie niepowazne podejscie do sprawy...no przepraszam ale jak Ania sie pyta o jej redukcja i dostaje odpowiedz na poziomie kobiecego pisemka ze to "szybka redukcja" i sie okazuje ze bez wazenia mierzenia czyli bez zadnej kontroli <czyt. bez sensu> to nie wiem po co powstaje temat gdzie taka osoba ma byc niejako autorytetem dla nas i nam rad udzielac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A tam, Iza. O to feministki walczyly, zeby w XXI wieku na blogu sportowym pokazywac cyce? Kobiety nigdy nic razem nie stworza, bo zawsze znajdzie sie taka, ktora pojdzie na latwizne
I zeby nie bylo, ze jestem zazdrosna, bo mam co pokazac, moge byc jedynie prostaczka

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"dziewczyny, sprowokujcie Didżeja Fafę do jakichś bluzgów to mu dam zdrowotnego bana"

cóż to miało znaczyć?

przepraszam ze czytam te bzdury które tu wypisujecie, ale zobaczyłem linka

co można na to powiedzieć, dlatego właśnie nie mam przyjaciół wśród kobiet.

są zawistne ze swej istoty.

zdecydowanie lepiej mieć jaja, zresztą wiele kobiet zapewne chciałaby je mieć.


pozdrawiam wszystkie jedynie sprawiedliwe i wysportowane

dystansu, kurczaka i wheya

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
i nie drapcie się bez potrzeby wylewając swoje ambicje w sieci, bo to głupie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wiesz... masz rację, dlatego wyłączyłam powiadomki.
I piszę to jako osoba, która chciała poczytać o postępach/lub ich braku, a nie czytać fotoblog mało związany z tematem sportu.
Każdy prowadzi jak chce, ale w tamtym temacie kobiety nic dla siebie nie znajdą, nawet odpowiedzi na pytania.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to tez prawda

dajcie choć do listopada poczytać facetom..

to dział komercyjny, nie wiem czy sie orientujecie co i jak działa na forum

oglądalność

popularność

ilośc wejść

reklama

uroda


sport

zdrowe podejście, ludzkie, bliższe wielu kobietom które poza siłownia mają inne pasje,obowiązki etc

etc.

uszeregować jak kto woli

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy dziennik treningowy

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium