SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 438
Mam pytanie.Podczas odchudzania,jako zamiennik posilku pilam KOKTAJL FITMAX SLIM DIET.Jednak takie opakowanie za okolo 40 zl starczylo mi na 5 dni.W zwiazku z tym mam pytanie jakiego typu odzywek bialkowych moge uzywac (tak samo smacznych jak Fitmax :),zeby mie przybrac na masie ale uzupelnic niedobory?Czy tylko odzywki typowe jak slim diet?Nikt mi nie potrafi odpowiedziec i poradzic

Płeć: Kobieta

Wiek: -

Waga: -

Wzrost: -

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: -

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
http://www.mendosa.com/insulin_index.htm

No przesadziłem, że taki ten wyrzut po wołowinie wielki, ale jednak znaczący... Zwłaszcza w porównaniu do jej IG.
Nie wiem, na ile aktualne są badania nad indeksem insulinowym... sądząc po publikacjach AJCN to raczej mało interesujący kierunek - zbyt wiele zmiennych waży na ostatecznym wyniku.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz zalezy na jakiej diecie jestes, co znaczy "uzupelniac niedobory", odzywki dla sportowcow sa i smaczne i pelnowartosciowe, ale trzeba miec swoja diete przeliczona by wiedziec co mamy kupic.
jest duzo "smacznych" odzywek bialkowo-weglowdanowych zastepujacych posilek. spokojnie mozesz kupic któregoś gainera i brac czesc porcji zgodna z twoim zapotrzebowaniem kalorycznym. Sa rozne gainery z rożną zawartoscia bialka, wegli i tluszczu. Musisz zobaczyc, ktory po podzieleniu, da ci wyliczona przez ciebie ilosc tych makroskladnikow i kalorii mniej wiecej, przypadajaca na jeden posilek. Takie cos wyjdzie ci najtaniej.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-30 19:33:07

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-30 19:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Gainery itp na redukcji to niezbyt dobry pomysl(z wyjatkiem pewnych sytuacji..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dlaczego, jak zgadza sie wyliczone zpotrzebowanie B/W/T to nie widze przeciwwskazan. Gainer to nazwa, kazdy ma inne proporcje, znalezc cos nie trudno, a tanio wychodzi porcja w odwrotnosci do Gotowych "zastepst posilkow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Weglowodany zawarte w tego typu odzywkach maja wysoki IG, na redukcji zwykle stosuje sie produkty o niskim IG...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
racja, tylko ze wszystkie produkty typu "zastepstwo posilku" maja w sobie jakas ilosc wegli o wysokim IG, (ale nie jest powiedziane, ze kazdy gainer to zaraz kupa wysokich IG,) autorka tez taki uzywa i tez ma tam wegle o wysokim IG.
dlatego imo zamiast wydawac pieniadze na kilka porcjii reklamowanego gotowgo "posilku" mozna rozbic dobry gainer na porcje i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Kazdy producent napisze, ze jego produkt zawiera tylko maltodekstryny i ze jest naj naj... Problem w tym, ze te wegle zlozone, trawia sie bardzo szybko...nastepuje szybki wyrzut insuliny zwiekszajac tym samym ryzyko otluszczenia sie... Dlatego lepiej stosowac produkty jaknjmniej przetworzone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Mi sie udaje stosować na redkcji gainer Weidera 4000, wcześniej giner True Mass i Up Your Mass. Wszystko liczę i dostosowuje miarki do mojego zapotrzebowania. Uważam, że wystarczy policzyć wszystko i jest dobrze. Wagę co prawda trzymam, ale tłuszcz spada, a wymiary lekko ida do przodu.

Co do białka to spróbuj np. Matrix 5.0 albo bardzo smaczne Syntha 6. Są spoko.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No tak, ale maltodekstryna tez ma wysoki IG, wiec nie maja się czym chwalić W wielu oficjalnie czystych "białkach" tez znajdziesz wegle.
Co do naturalnych posilkow, a i owszem, ale nie zawsze jest to możliwe, ułatwiają sobie życie wszyscy profesjonaliści i siegaja po produkty przetworzone, które często stanowią więcej niż polowe ich "jadłospisu", a jednak chudną, ułatwia sobie każdy komu brak czasu na normalne jedzenie. Niestety chcąc niechcąc, tez zmniejszając BF wprowadzamy proszek w naszej rodzinie i nie narzekamy.
M mike moj M tez stosowal True Mass na redukcji, a od jakiegos czasu ON gainer, polecam

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-31 09:18:47

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-31 09:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Mi sie udaje stosować na redkcji gainer Weidera 4000,

Slowo "UDAJE" znakomicie okresla twoj przypadek. Teoria jak i praktyka dowodzi czegos zupelnie innego...

Uważam, że wystarczy policzyć wszystko i jest dobrze.

Rownie dobrze z zalozonych powiedzmy 250g weglowodanow, mozemy dostarczac 250g glukozy, skoro bilans sie zgadza to wszystko bedzie ok,tak?

Sprawa jest taka, ze "MOZNA" robic bardzo wiele rzeczy. Ale chodzi o to co jest optymalniejsze, skuteczniejsze!!
Gainery na redukcji moga narobic wiecej szkody niz pozytku...


No tak, ale maltodekstryna tez ma wysoki IG, wiec nie maja się czym chwalić

Osobnik ze srednia wiedza o kulturystyce, widzac ze produkt zawiera jedynie/glownie weglowodany zlozone...zkalada ze maja niski indeks glikemiczny, a w przypadku "prochow" tak nie jest!

ułatwiają sobie życie wszyscy profesjonaliści i siegaja po produkty przetworzone, które często stanowią więcej niż polowe ich "jadłospisu", a jednak chudną


Odniesienie do profesjonalistow jest IMO nie na miejscu, ich zabiegi zywieniowe nie mozna przekladac na amatorow od tak!!


M mike moj M tez stosowal True Mass na redukcji, a od jakiegos czasu ON gainer, polecam


Jedna z podstaw udanego odchudzania jest stosowanie weglowodanow zlozonych, o niskim indeksie glikemicznym, produktow nieprzetworzonych... Twoja powyzsza wypowiedz przeczy tym zasada...

Jak na razie nie przedstawilas zadnych wartosciowych argumentow na poparcie swoich slow!

Texty typu "ja bralem, kolega tez bral i bylo ok" sa imo bezwartosciowe...bo ja oge napisac w druga strone ze nie bylo ok...


Czekam na jakies konkrety, Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale o jakie konkrety ????, ty usiłujesz podjąć jakąś dziwna dyskusje sam z sobą, nie przeczę faktom o wysokim IG, o tym, ze lepiej naturalne produkty na redukcji konsumować, stwierdzam tylko, ze się daje redukować, również, wprowadzając do swojej diety odzywki białkowo-węglowodanowe jako zastępstwo posiłków i robi to z sukcesem wielu ludzi, niezależnie czy profesjonalistów czy nie ( i nie rozumiem, dlaczego nie mogę przykładu sportowców przytaczać, skoro stosuja oni ta sama dietę, a ich cele sa bardziej ostre niż przeciętnego człowieka). I to są fakty, a każdy niech dla siebie wybiera to co uważa za słuszne. Nie ma tu o czym dyskutować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga na tuńczyka w puszce!

Następny temat

Dieta

WHEY premium