SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie bialko wieczorkiem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4302
Tak jak w temacie;) jakie bialko polecacie na noc (generalnie chodzi mi o zastapienie posilku ostatniego, bo na tunczyka juz nie moge patrzec bleee.
Co sie najbardziekj oplaca kupic ilosc/cena i firme mozecie podac? (wiem wiem to nie miejsce na reklame...). Dobra, pogrzebie w wyszukiwarce, nie bede glupich pytan zadawac;) Pozdroofka!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3221
Proponuje odzywke Nectar Syntrax.
Oto jej skladniki.

Total Calories 90
Calories From Fat 0 0
Total Fat 0g 0%
Saturated Fat 0g 1%
Cholesterol <5mg 1%
Sodium 60mg 3%
Potassium 120mg 3%
Total Carbohydrates 0g 0%
Dietary Fibre 0g 0%
Sugars 0g
Protein 23g 45%
Calcium 160mg 16%
Phosphorus 75mg 8%
Magnesium 20mg 5%



There is nothing like returning to a place that remains unchanged to find the ways in which you yourself have altered.

There is nothing like returning to a place that remains unchanged to find the ways in which you yourself have altered.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
byle jakie BYLEBY BYŁO TO SAMIUŚKIE BIALKO - bez dodatkow typu węglowodany czy tłuszce

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
odzywka, twarog (chociaz na noc nie wszyscy polecaja), bialka jaja... jesli zalezy ci na cenie mozesz kupic ovopol (sproszkowane bialka jaj), poszukaj w archiwum, a znajdziesz kontakt do ktoregos z ovopolowych dilerow:)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
twarog ma węgle

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4302
wlasnie....ten niedobry twarog....eh;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 624
Dobra jest kazeina na noc bo podobno powoli sie rozkłada w rzełądku i dostarcza białka prze całą noc(no może nie całą ale....)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Tunczyk (ale go masz dosyc), odzywka bialkowa, piers kuraka, bialka jajek, Ovopol, chuda drobiowa wedlina, od biedy twarog.
Odzywki moga byc Olimpu, Matrix ma dobra opinie i jest relatywnie tani. Ale wybor firmy zalezy od Ciebie.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4302
Ok, dzieki za info:), a jakie bialko polecilibyscie ze sklepiku (z naszego sfd)? Chodzi mi o zastapienie otatniego posilku bialkiem (zabieram sie do malej redukcji;), katabolizm nocny tez by bylo dobrze chociaz czesciowo zatrzymac (czyli to bialko powinno sie powoli wchlaniac?). Nie patrzcie na cene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Białko na noc powinno się wchłaniać powoli, więc wszelkiego rodzaju białka serwatkowe odpadają.
W takiej sytuacji polecałbym Ovopol,mnóstwo ludzi go stosuje i są podobnie jak ja zadowoleni.
W sprawie Ovopolu skontaktuj się z Hosse.
Pozdro

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


to kultura,z którą utożsamiam się i trwam w tym, moi ludzie,muzyka i blanty...

Strona klubowa- https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Bez przesady. Jakos nie wyobrazam sobie dziewczyny z Ovopolem. To lekki hardcore.
Osobiscie zainwestuje w Matrixa Olimpu.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
Denver, a dlaczego na noc nie serwatka?
co oznacza dla Ciebie że białko ma się wchłaniać powoli?
że wolno się trawi, wolno rośnie stężenie aminokwasów we krwi, czy wolno są one wbudowywane w strukturę mięśnia?
Osobiście jestem zdania że na dzień dzisiejszy jest to najdoskonalsze białko bez względu na porę przyjmowania, a wręcz na noc idealne bo nie zalega w żołądku kiedy już śpisz. A to że rośnie szybko stężenie amoinokwasów we krwi to nic nie zmienia. Nawet lepiej. Ovopol mogę polecić bo jest a raczej był tani bo jego cena ostatnio wzrosła i już nie jest tak opłacalny.
Kickerka - jak Cię stać kup serwatkę, wybierz firmę , która jest tania i jakiś czas na rynku ( ja mam matrixa i jestem zadowolony, stosowałem też i polecam serwatkę treca ).
A jak w nocy chcesz zapobiec katabolizmowi to zrób wieczorem serwatkę, postaw przy łóżeczku i wypij w nocy. Najlepszy sposób.




lessie tzn...lisica

lessie...po prostu lessie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzunio

Następny temat

i znowu te łydki....

WHEY premium