SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5823
Polećcie mi jakieś DOBRE białko, tak do 40-50zł. Do picia w szkole.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 559
Do picia w szkole to nie wiem , czy jest takie białko , chyba ,że bd je przygotowywał tam, kiedyś brałem Ostrowie cena i jakość dobra .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wpc Ostrowia . Moze nie ejst za dobre w smaku ale jest tanie i dobre :). A co nie ejstes w stanie wziasc do szkoly jakis jajek czy chodzby serka wiejskiego ??. Wyciagane bialo z prodoktow jest 100x lepsze niz te z proszku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5823
Nie, nie potrafie. Macie jakieś jeszcze, ale żeby dało się pić xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Po 1 nie sensu wyrzucac kasy w bloto zainwestuj w ta ostrowie a po 2 nie ten dzial jesli chodzi o suplementacje polecam dzial "odzywki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5823
Panowie, kupiłem to białko. Ale w jaki sposób je wymieszać z tym mlekiem? Wsypałem do większego kubka,zalałem zimnym mlekiem, mieszam mieszam i nic. Wielkie grudy pływają. Myśle, że szejker by mi też nie pomógł jak sobie z tym radzicie. Ciepłym mlekiem może?

Edit. Słoik poszedł w ruch, ale robi się od groma piany, co z nią ? Jecie/pijecie, bo przyjmnego smaku to nie ma :E
i jeszcze jedno, niby 30g, 4 lyzki stolowe, jakie one maja byc, takie normalne, czy j**itne-czubate xD?

Zmieniony przez - Dexster94 w dniu 2011-11-19 19:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ketchup123 przydałoby się zbadać to białko bo chwilę nie było badane
kolego wżyej waga 30zł a nawet mniej i ze wszytskim będziesz miał mniej porblemu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5823
Jakie dawki białka bierzecie do szkoły. Ile g? Rano zjem śniadanie, jajecznice no i potem o 15 obiad, w szkole tam jakiś owoc i kanapki, no i myśle, że te 30g bialłka starczy, czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście że wystarczy ale lepiej chyab kupić coś natualnego nie śadzisz?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile oliwy z oliwek i do których posiłków?

Następny temat

Dieta Low Carb pomoc i ocena planu

WHEY premium