SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na zrzucenie tkanki tłuszczowej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 453
Co do biegow to sie zgadzam - i nie trucht tylko normalny bieg - a jesli chodzi o czas po jakim spalany jest tluszcz to nie ma stalego okreslonego limitu - nalezy wziac pod uwage takie czynniki jak czas wykonywanej pracy jak rowniez jej iontensywnosc - to znaczy ze jak bedziesz biegl na 100% intensywnosci to czas dolna granice spalania osiagniesz wczesniej nawet juz po 5 minutach - ale sredni czas to 10/20 minut w zaleznosci od osoby i wytrenowania. Najpierw spalkisz tuszcz trzewny (czyli miedzy narzadami) - wiec zeby efekt byl widoczny na brzuchu torche trzeba poczekac no i laczyc trening biegowy z treningiem miesni brzucha na silowni - co do oczekiwania na efekt to warto Powodzenia

MAKINA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
No wlasnie tez tak sie zastanawialem nad biegami bo musze tez tluszczyk spalic. Kiedy najlepiej biegac?

Ja myslalem zeby z rana tak o 10-11 i o 22-23, co wy na to ?

O to i ja ! :D -> http://www.sfd.pl/temat193353/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
przed pierwszym posiłkiem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
a wieczorkiem tez mozna? tak o 22-23? dwa razy dziennie?

O to i ja ! :D -> http://www.sfd.pl/temat193353/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
moża, ale po co dwa razy dziennie??
lepiej raz a dłużej.
byle nie biegać zaraz po posiłku i pamiętaj że po bieganiu nawet o tej 22-23 musisz coś zjeść.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Dobra dzisiaj sobie pobiegalem i skumalem ze wieczorem nie potrzebuje biegac :P

Jak myslicie 2-3 razy w tygodniu starczy? aby cokolwiek zgubic z brzuszka?
Odrazu po bieganiu zrobilem sobie a6w...

mam 16 % zawartosc tluszyczq...

O to i ja ! :D -> http://www.sfd.pl/temat193353/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Ja pobiegalem 2 dni juz i mnie tak nogi booooola

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
stfunewbie:
no 2-3 razy jak masz nie za dużo do zrzucenia to może starczyć, ale jak chcesz więcej stracić to możesz nawet 4-5 razy w tyg.
cipeta 18:
nogi rozbiegasz
po 2 kolejnych razach nic nie będziesz czuł

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
"cipeta18" DUZO CI PRZYBYLO OD TYCH ZDJĘC ?! JESLI MOGE COS PORADZIC TO JESLI MASZ TEGO TLUSZCZYKU NEIIWELE TO KUP SOBIE PAS I PRZED PUJSCIEM SPAC BIERZ GORĄCA KOMPIEL I ZAKLADAJ GO NA NOC ON PODNIESIE CI TEMPERATURE W MIEJSCU GDZIE MASZ TEGO TLUSZCZU NAJWIECEJ I GO BEDZIE PODGRZEWAL CZYLI PALIL :) NOO I OCZYWISCIE DIETKA I AREOBY TO PODSTAWA !! JA NIECIWICZYLEM NIGDY TAK BARDZO REGULARNIE ALE MASE MAM I COS WIEM O MACHANIU HANTELKAMI ALE DOWIEDZIALEM SIE OD "MICHAIL-A" ZE MSUZE OD POCZATKU ZACZĄC TRENING WIEC JESLI DLUGO NIECWICZYSZ TO TAK JAK JA PEWNIE POTRZEBUJESZ ATC
POZDRO !!
PS. FAJNY KOJOCIK :)

Dojde do Celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 453
Generalnie pasy rozgrzewajace produkwoane byly pierwotnie do ochrony nerek i innych narzadow przed zimnem - itp itd, ale dla sciemy sa to niby pasy odchudzajace. Niestety zasada ich dzialania nie polega na "spalaniu" tluszczu, bo te spalanie nie ma duzo wspolnego z ogrzewniem! -wiec nie piszcie takich bzdur. Moze ktos czuje sie chudszy po seansie z pasem ale to polega tylko na tym ze z cialapod pasem znika duza czesc wody - odwadniamy dany fragment - przez co na chwile on jest chudszy. SPalanie wewnatrzkomorkowe nie ma nic wspolnego z pwoyzszym - powtarzam sie. Tak samo nie schudniemy wiecej biegajac w cieplym ubraniu latem - tylko sie odwodnimy i efekt bedzie krotkotrwaly. Istota polega na tym zeby osiagnac jak najwyzsza temperature ciala ale nie przykrywajac sie z zewnatrz - a to mozna osiagnac tylko poprzez zwiekszenie intensywnosci treningu lub poprzez wprowadzenie termogenikow do ciala - ktore podnosza prog bolu i temperatue ciala poprzez zwiekszenie spalania WEWNETRZNEGO - przy udziale tluszczu - zwieksza sie bilans energetyczny ciala. SPalany jest tlen w mitochondriach - a nie tluszcz!!!- tluszcz to tylko substrat a wyzsza temperatura wynika w uproszczeniue z wiekszej kalorycznosci tluszczy od weglowowdanow.

Pozdrawiam

MAKINA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

weiderowska zasada treningu cyklicznego...

Następny temat

trening na mase do oceny

WHEY premium