SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy najlepiej biegać??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
Witam. Jestem obecnie na robieniu masy, ale zalezy mi na jak najmniejszym zalaniu tłuszczem. No więc tak...rozchodzi mi sie o bieganie, dotychczas biegałem zaraz po siłowni. Czy po wysiłku to dobry pomysł?? Kiedy jest najlepiej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
też słyszałem ze po treningu powinno sie robic aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
najważniejsze na czczo , najlepiej z rana, albo po treningu.

Ale jeśli robisz mase to niewskazane jest bieganie !

Masa > Rzeźba

Kiedyś przyjdzie czas na bieganie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
kiedys w sklepie z odzywkami koles mi wytlumaczyl ze tylko i jedynie po treningu bo wczasie treningu cos tam spalasz a puzniej organizm korzysta z zasobow odlozonych w organizmie nie wiem czy dobrze mi powiedzial :)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
aeroby po treningu silowym to pomysl do dupy, miecho po tym leci az milo patrzec.

jak juz chcesz biegac to max 1-2 razy w tygodniu i nie na czczo

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
Aeroby przy treningu siłowym to nie jest, zły pomysł, natomiast najlepiej biegać rano, 3x w tygodniu i odpowiednio nasycić organizm po biegu, aby nie zjadał mięśni.

--== impossible is nothinG ;)==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
dlaczego to nie jest zly pomysl?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
Wiem że to nie idzie w parze z robieniem masy ale niechciałbym żeby przyszło mi za duzo w pasie. Greku_806 możesz mi wyjaśnić czemu bieganie z rana na czczo to zły pomysł bo słyszałem zupełnie coś innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Proponuje biegać w dni nie treningowe i nie na czczo! tylko z dieta pamietaj by uzupełnic ww i białko oraz tłuszcze po bieganiu a po treningu polecam na schłodzenie abs2 to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
Nie jest to "zły pomysł" ponieważ w niczym nie przeszkadza przy robieniu masy, gdy odpowiednio uzupełnisz białko i ww po treningu, a przy okazji poprawia kondycje itp.

--== impossible is nothinG ;)==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
a jesli rozchodzi sie tylko i wylacznie i spalanie tluszczyku , to wieczorem z godzine po lekkiej kolacji moze byc ? czy powinnam zrywac sie rano ? strasznie nie lubie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DO OCENY <---- PROSZĘ O RADY

Następny temat

Intensywnosc treningu

WHEY premium