SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intensywnosc treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
Nurtuje mnie jedna rzecz odnosnie treningow.
Czesc moich znajomych twierdzi ze najlepiej jelsi bede cwiczyl wedle jakiegos treningu czyli np
biceps 3x 10 klatka 3x 10 itp
natomiast inna czesc twierdzi ze bardziej efektywne jest gdy kazda serie wykonam do upadlego (zakladfajac ze zrobie min te 10 powtorzen na serie).
Wiem ze pewnie napiszecie ze trening to kwestia indywidualna ale moze ktos doradzi jak lepiej cwiczyc i dlaczego wlasnie tak a nie tym drugim sposobem.
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
najlepiej mieć rozpisany plan - bezsensu jest robić do upadłego jakieś ćwiczenie, bo ja np. miałbym tylko siłę na maxymalnie 2 serie wyciskania na klatkę, czy podciągania na drązku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
no tak ale w proponowanych tutaj treningach zazwyczaj sa 3-4 cwiczenia na dana grupe miesniowa z 4 seriami. Prawda jest taka ze np przy treningu na klate mimo iz robiac serie wyciskania robie ja na takich cizarach ze koncze ja z trudem na 12-10 powtorzeniu (czyli na takich jaki jest wypisany) to rzadko kiedy "czuje" swoje miesnie. Co innego jest z bicepsem. Robiac cwiczenia na niego czuej wzrost sily i dosc czesto zdarza mi sie przekraczac ilosc powtorzen ale w wypadku klatki piersiowej odnosze wrazenia jak bym jej prawie nie cwiczyl. Moz np na kltke starac sie robic wiecej i na wiekszych ciezarach i np z pomoca czyjas ale do oporu zeby zaczac odczowac jakies efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jaki masz staz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
to zmniejsz obciazenie

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
i rob wolniej cwiczenia "Sztange sie podnosi a nie nia macha"

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy najlepiej biegać??

Następny temat

Co zrobic zeby wiecej wysisnac?

Wiecej