SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy najlepiej biegać??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
zatem wystarczy mi te 6-7 km biegu ? ja mam prawdziwy problem z plaska powierzchnia mieszkam w gorach i czasem mam spory podbieg pod katem, a irytujace jest bieganie przez ten sam odcinek - zawracajac kilka razy :/ te szesc siedem kilosow moge zrobic po lekkim wzniesieniu i powrot - i akurat tyle wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
wlasnie tego Ci zazdroszcze gorzystego terenu, pokonujac rozne wzniesienia, dolinki itd. czlowiek szybciej sie meczy niz biegnac po plaskim terenie. Ja to bym proponowal nie przeliczac trasy na kilometry tylko na minuty . Powiedz cos o sobie: ile masz lat, czym sie ineteresujesz, czy masz chlopaka . Zartowalem, powiedz cos o swoim treningu, dietce i swoim celu

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2333
i najlepiej wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia żebyśmy mieli punkt odniesienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
nie robcie zbednego spamu, od zdjec jest inny dzial.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
ale to nie moj topic panowie nie chce zaraz jakiegos ostrzezenia dostac za smieci ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
pisz nie lam sie, ewentualnie mozesz priva napisac

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
no ale nawet autor tego tematu chce zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
jestem tu "swiezak" , dajcie mi sie oswoic przylazlam tu caly czas toczac walke z kompleksami, niekonsekwencja i brakiem samodyscypliny a musze podac wage ? bo to najbardziej strzezona informacja pod sloncem
a fotki mam tylko niecenzuralne zartuje - jaka powinna byc zeby dalo sie ocenic, czy beda ze mnie ludzie czy tez hipopotam ? w bikini ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
no dalej pisz wreszcie cos o sobie, nie badz baba . Masz dietke? jaki stosujesz tr. ?


A zdjecia niecenzuralne to na priv prosze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
nie mam diety , po prostu sie ograniczam i nie jem tego co uwielbiam najbardziej - slodycze :-] staram sie jesc do 17tej. Zredukowalam spozywanie ryzu , ziemniakow i makaronow - jem to ale rzadko . Dorzucilam duzo salatek warzywnych - wlasciwie jadam je co dziennie - np salata, papryka, pomidor, ogorek. Czasami wrzucam tunczyka albo jajeczko :> na twardo rzecz jasna. Wywalilam wszelkie dodatki "tlusciochy" - majonez, musztarda, ketchup - wek , zostawilam tylko oliwe z oliwek. Zamienilam chleb zwykly i tostowy na "wasa". No i jadam owoce , ale to jadlam zawsze , z tym ze tez je ograniczylam . Czesto jem platki z mlekiem. Kilka razy w tygodniu tez jadam kawalek jakiegos mieska z grila - do tego tylko salata. Czasami pozwalam sobie na dzem niskoslodzony, kakao, banany - niestety kobiety podczas napiecia przedmiesiaczkowego musza wtranzalac cos slodkiego %-P
a trning prosty - juz gdzies mowilam ze po raz enty zaczelam szostke, do tego plywam okolo 3 dni w tygodniu , do tego jesli nie plywam do biegam. W weekendy oprocz biegania duzo chodze po gorach - ale raczej lagodne szlaki (jakies 2-3h intensywnego marszu).
Moze lepiej po prostu gdzies zaloze swoj topic, bo i tak mam troche pytan. Musze sie zastanowic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DO OCENY <---- PROSZĘ O RADY

Następny temat

Intensywnosc treningu

WHEY premium