SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na zrzucenie tkanki tłuszczowej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
chyba z dziewczyną :D cipeta18 is real man

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Na spalenie tluszczu dieta redukcyjna /np ckd albo normalna-obliczasz zapotrzebowanie i odejmujesz 500kcal<--dzial odzywianie/+areoby /bieganie, plywanie, jazda na rowerze-najlepiej z rana na czczo albo odrazu po treningu, cwiczysz je ok 45 min, stale tempo, tetno ok 70% cardio max(220-wiek)/ uzupelniasz to treningiem silowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
ok dzieki.

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
sorrki troszk esi epomyslilem to z dziewczyna (niechcialem cie urazic) wiesz jesli masz duza opone nierzucaj sie na a6w ja sie na to polasilem i niezrobielm nawet 6 dnia jestem za cieniuesi ... mi sie wydaje ze to dla ludzi co juz troszke cwicza a ich brzuch jest w dobrym stanie a wymaga tylko rzezby:) pozdro

Dojde do Celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
6 weidera robie juz trzeci raz, a jesli chodzi o brzuch to nie mam opony tylko lekki tluszczyk ktorego chce sie pozbyc (w tamtym roku dawalem zdjecia do sfd. Wczoraj zaczolem biegac i mam nadzieje ze cos to pomoze :D

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja od dziś zaczynam biegać :D po 20minutach biegu już siły nie miałem :o czy taka przerwa 5min. może być w trakcie biegania ? np. 20min biegu , przerwa 5min i ~15min biegu ? bo inaczej nie początku nie da rady

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
a to chyba bez problemu !! heh powinienes to jakos zrzucic !! zapodaj link to chcetnie zobacze jakie miales efekty:) pozdroo

Dojde do Celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
a może brzuszki? moim skromnym zdaniem są bardzo dobrze jeśli chodzi o dbanie o brzusio ;) bynajmniej u mnie sie sprawdzają..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
brzuszkami za bardzo tłuszczu nie spalisz o_0

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Tulipan 18 do to bylo w tamte wakacje, na fotkach ja i brat i kumpel - https://www.sfd.pl/temat159585/ 

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

weiderowska zasada treningu cyklicznego...

Następny temat

trening na mase do oceny

WHEY premium