SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić zeby było widac miesnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Witam! Przestudiowałem juz kilka razy posty na temat brzucha co i jak trenować wyszukiwarke całą przejechałem od góry na dół.Ok a teraz powiedzcie mi on czego najpierw najlepiej zacząc.Brzucha nie mma duzego na moja ocene to jest mniewiecej średni.Ale mój problem jest taki ze nieważe czy byłem młodym łebkiem czy jak deras mam swoje lata ale i tak nigdy nie widać było mi miesni tzn.nidgy ich jeszcze nie ujżałem :-/ Co bysie mi doradzili zeby powoli doprowadzić do tego zeby cos było widać. Aeorobyy+ćwiczenia?? Dieta?? a moze co innego?? czekam na wasze odpowiedzi. Sogi napewno sie posypią.Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5253
co to kogo obchodzi?
po co odświeżasz temat sprzed czterech lat nic nawet do niego nie wnosząc?
boże, widzisz i nie grzmisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
To czy widać miesnie/ich zarysy zalezy głównie od poziomu BF.
Jednak nie wszystkim jest dane miec widoczne miesnie brzucha (czyt. genetyka)

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17766
po czesci sam sobie odpowiedziales tzn dietka aeroby(proponuje biegi interwalowe) oraz trening brzucha np ABSII i dotego duzo silnej woli i cierpliwosci i efekty przyjda;)

pozdro

I must travel the path of conquest...
Power is necessary in order to walk that path.
[http://www.sfd.pl/Silka_wujka_torella_%-_-t299653.html ] moja silka

Blog http://www.sfd.pl/torell/blog/_ciąg_dalszy_nastąpił..._-_siła_i_masa...-t490404.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
jaki masz bf? jak masz średni baniak to jak chcesz mięsnie ujrzeć?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
sam zmierzyłem sobie bf tylko nie wiem czy dobrze i wyszło mi 18,6%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Studenkat widze ze bardzo uwaznie czytasz!!!!!!!1 napisałem ze nie widz to wiadome!! mi chodzi o to co zrobic najlepiej! przeciesz ja zdziwiony nie jestem ze nie widze!!
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Najważniejsze to ustalenie diety z lekkim ujemnym bilansem kalorycznym.

Trening nie musi być nastawiony na spalanie tłuszczu, przy odpowiedniej diecie nawet trening masowy da niezłe efekty - a nie zgubisz dużo "mięsa". Dobrym pomysłem może być zwiększenie ilości powtórzeń do 12-16.

Gdybyś jednak chciał dodatkowo się wspomóc również treningiem nastawionym na spalanie tłuszczu - spróbuj HIIT, czyli treningu interwałowego.

Możesz z czasem dodać suplementy wspomagające spalanie tłuszczu (spalacze)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Gorąco polecam a6W. No i rzecz jasna odpowiednia dietka, a przedewszystkim chęć do ćwiczeń

Zmieniony przez - Croohy w dniu 2006-12-15 11:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
samymi cwiczeniami na brzuchj raczej duzo tłuszczu nie spali- troszke moze spać poprzez to- ze zaczął je ćwiczyc.
ale nie wymagajcie zbyt wielkich cudów.
Nie ma co kombinowac

dieta z ujemnym bilansem, trening aerobowy + wiecej białka albo antykataboliki i mozesz dodac spalacz jakis.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Sprobuj A6W uloz sobie diete do tego aeroby. Wybierz sie na hale pokopac pileczke czy cos w tym stylu i brzuszek bedzie widzoczny po jakims czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
ok dzieki panowie za wypowiedzi naswietliliscie mi sprawe teraz wiem co i jak pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały trening-pomoc

Następny temat

Masa masa plan do oceny /// z gory dzieki

WHEY premium