SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmodyfikowac zeby bylo dobrze???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konkretnie chodzi mi o czesc treningu dotyczaca klatki.
Wyglada ona tak:
1.Wyciskanie na plaskiej Prog
2.Wyciskanie na skosnej glowa w gore
3.rozpietki

Wszystko jest ok tylko chce sprobowac wyciskanie glowa w dol i jak to wplesc do tego treningu??? moze zamiast wyciskania na skosie glowa w gore??
Przepraszam za chaotyczna wypowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
tak

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
głową w dół ja bym wplótł zamiast wyciskanie na płaskiej

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
saib a nie lepiej zeby chłopak wrzucił zamiast wyciskania płasko , wtedy bedzie miał i cwiczenie na gore i doł klatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
dokładnie

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
wam tez sie wali tak jak mi ?? widze ze ktos odpowiedział na stronie głownej a w poscie nie widze nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a w jakim celu chcesz wplesc wyciskanie glowa w dol do treningu?
co jest dla ciebie najwazniejsze w rozwoju klatki? jakie masz braki w jej budowie?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce to wprowadzic:
a)poniewaz nigdy tego nie probowalem
b)poniewaz w wyciskaniu na plaska znaczna czesc przejmuja barki (przednie aktony) czytalem ze niektorzy sa juz tak zbudowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no dobrze, chcesz to wplesc bo nigdy nie robiles... a co jest dla ciebie priorytetem w budowaniu masy klatki piersiowej? albo jakie amsz braki w jej budowie? gdzie ci brakuje masy?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troszke w wewnetrznych czesciach by sie przydalo ale generalnie chcialbym poprawic dół klatki (laik by powiedzial ze chce zmasowac dol aby optycznie wydlozyc klatke do dolu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
1. wyciskanie glowa w dol
2. wyciskanie na plaskiej w troszke wezszym chwycie
3. rozpietki na plaskiej lub glowa w dol

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Miesnie brzucha

forma lato